Новая Каховка | 15 Декабря 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-08-08 » Новости

» Інформація Новокаховського управління ГУ ДФС

Інформація Новокаховського управління ГУ ДФС

Платники податків Новокаховського управління сплатили до бюджетів усіх рівнів 155 млн.грн. податків і зборів

В Новокаховському управлінні Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомили, що протягом липня 2019 року забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів в сумі 155 332 тис. грн., що на 22 504 тис. грн більше ніж за відповідний період минулого року. Темп росту збору платежів до відповідного періоду минулого року склав 117 відсотків.
В управлінні висловлюють вдячність платникам податків за сумлінну та своєчасну сплату податків, розуміння важливості наповнення бюджетів, від чого залежить соціально-економічний розвиток країни та регіону.

Маєте податковий борг? Ризикуєте не відпочити за кордоном

В Новокаховському управлінні триває робота, направлена на погашення податкового боргу.
До боржників застосовуються такі заходи, як направлення вимог, арешт коштів, рахунків, майна боржників з подальшим його стягненням та реалізацією органами державної виконавчої служби. До тих платників, які умисно ухиляються від сплати заборгованості, застосовується такий захід, як тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України.
Звертаємо увагу усіх платників, які планують свою відпустку за кордоном, на своєчасні розрахунки з бюджетом та недопущення виникнення податкового боргу.
У разі виникнення питань щодо погашення заборгованості по податках та ЄСВ, просимо звертатись за телефоном: 4-52-88.

434 тисячі гривень задекларованих доходів - результат операції "Урожай" Новокаховського управління

На разі триває операція «Урожай», в ході проведення якої фахівцями фіскальної служби викриваються схеми ухилення від оподаткування суб’єктами, що здійснюють діяльність у галузі сільськогосподарського виробництва. Особлива увага приділяється тим громадянам, які самостійно не виконали свій конституційний обов’язок та проігнорували подачу декларацій про майновий стан і доходи до 01.05.2019, володіючи при цьому земельними ділянками площею понад 2 га, які самостійно обробляють та отримують дохід. А також не залишаються без належної уваги і ті громадяни, які здійснюють фінансово-господарську діяльність на земельних ділянках, використовуючи при цьому працю неоформлених працівників та не реєструючись суб’єктом господарювання.
Так, з метою забезпечення комплексного підходу до здійснення намічених заходів, начальник Новокаховського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Галина Серебрянська разом з начальником відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Сергієм Зищуком нещодавно виїздили до смт. Малокаховка Каховського району.
На двосторонній діалог були запрошені спеціаліст з земельних питань Олександра Саніна, представник Малокахоської сільської ради Марина Волошина та громадяни одноосібники, в яких за оперативними даними зафіксовані певні відхилення з подачі декларацій про доходи, а відтак свідоме чи то несвідоме (у більшості випадків) ухилення від оподаткування. Під час спілкування податківці роз’яснювали громадянам вимоги чинного законодавства, що регулює земельні відносини, порядок нарахування та виплати заробітної плати найманим працівникам в сільськогосподарській галузі. Також повідомили, що для тих, хто не бажає доброчесно виконувати свої конституційні обов’язки законодавством передбачена адміністративна відповідальність за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів. Відповідно до ч.1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000-34000 гривень. Загалом зустріч носила інформаційно-роз’яснювальний характер та відбулася у форматі відкритого діалогу.
За результатами заходів, проведених фахівцями управління в рамках операції “Урожай» громадянами, які одноосібно обробляють земельні частки з метою отримання доходу подано 60 податкових декларацій про майновий стан і доходи. Сума задекларованих доходів становить 434,4 тис. гривень. Крім того, один громадянин зареєстрував свою підприємницьку діяльність.
«Операція «Урожай» триватиме до повного завершення сезонних сільгоспробіт», - запевняють податківці.


Новокаховське управління ГУ ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці
Крим та м. Севастополі
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы