Новая Каховка | 09 Декабря 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-08-05 » Новости

» Міський голова Володимир Коваленко провів щомісячну апаратну нараду

Міський голова Володимир Коваленко провів щомісячну апаратну нараду

Сьогодні, 05 серпня 2019 року міський голова провів щомісячну апаратну нараду з керівниками підприємств, установ, організацій міста, структурних підрозділів міської ради і виконавчого комітету. На початку наради міський голова представив присутнім командира 57-ої окремої мотопіхотної бригади, яка вже стала невід'ємною частиною громади міста Нова Каховка, полковника Мішанчука Анатолія Володимировича, а також привітав ювілярів, які відсвяткували свої дні народження напередодні – радника міського голови Кобцова Ю.О., керуючого справами виконавчого комітету Акуленка В.С., директора КП «Новокаховський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Янка В.Б., завідувачку ясел-садку № 15 «Червоненька квіточка» Авєріну Н.М.
Директор КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеслав Костенюк презентував бренд міста - «Нова Каховка – місто 1000 джерел», який був розроблений у результаті співпраці з громадськістю міста, он-лайн та оф-лайн опитування. Наразі вже вивчається питання виготовлення сувенірної продукції.
Перший заступник міського голови Леонід Чурсинов доповів про стан виконання міського бюджету за січень-липень 2019 року.
Людмила Метляєва, керівник Новокаховського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду повідомила, що пенсійні виплати пенсіонери міста отримують вчасно, з початку року вони склали 370,4 млн. грн., що на 43% більше, ніж за аналогічний період 2018 року, зокрема у липні городяни-пенсіонери отримали понад 53,3 млн. грн. Забезпеченість виплати пенсій власними коштами складає 37%, а середня пенсійна виплата у місті Нова Каховка - 2686 грн. 72% пенсіонерів отримують свої кошти у банківських установах міста, решта – через Укрпошту. Не оминула Людмила Анатоліївна увагою ситуацію, що склалася у смт.Дніпряни через відсутність поштаря, і єдино можливим її вирішенням на даний час вважає отримання пенсійних виплат мешканцями у банківських установах. Загалом сервісний центр у 2019 році відвідало 16 490 осіб, з них 421 людина - вперше для оформлення пенсії.
Заступник начальника Новокаховського відділу поліції ознайомив присутніх з результатами оперативно-розшукової діяльності. У свою чергу міський голова подякував за роботу під час виборчого процесу та попросив посилити роботу в окремих напрямках у зв'язку з початком нового навчального року та прибуттям до міста великої кількості студентів.
За інформацією Володимира Радованця, директора КП «Новокаховський міський водоканал» станом на 01 липня 2019 року заборгованість населення перед підприємством за надані послуги з водопостачання та водовідведення сягнула 7 млн. 319 тис. грн (!!!), з яких близько 3,5 млн. грн – це поточні нарахування, а решта – борги населення. Міський голова одразу ж дав доручення активізувати роботу зі стягнення боргів, в тому числі і у судовому порядку.
Цього разу, під час надання доручень окремим керівникам, міський голова особливу увагу акцентував на підготовці до нового навчального року (поновлення пішохідних переходів біля навчальних закладів, завершення ремонтних робіт на об'єктах освіти, складання мережі навчальних закладів, підготовка навчальних закладів до опалювального сезону), всебічна підтримка та сприяння у вирішенні питань, що пов'язані з перебуванням військовослужбовців 57-ої окремої мотопіхотної бригади (земельні питання, організація дозвілля, підготовка до опалювального сезону). Низка завдань, які поставив Володимир Коваленко, стосувалися покращення благоустрою міста, здійснення контролю за будівельними роботами на об'єктах, що фінансуються з міського бюджету, організації належним чином поїздок творчих колективів та спортивних команд.
На завершення наради Володимир Коваленко звернувся до усіх присутніх з проханням вивчити Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та не допускати будь-яких порушень прав громадян під час виконання посадових обов'язків.
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы