Нова Каховка | 17 Січня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2019-07-05 » Новини

» Інформація Новокаховського управління ГУ ДФС

Інформація Новокаховського управління ГУ ДФС

Декларанти Нової Каховки сплатили до бюджетів 3,3 мільйона гривень податків

Громадяни міста Нова Каховка, які в період кампанії декларування доходів подали річні податкові декларації про доходи за 2018 рік, вже спрямували до бюджетів усіх рівнів 3,3 мільйона гривень податкових платежів.
Із загальної суми сплачених податків 2,7 мільйона гривень – сплачений податок на доходи фізичних осіб. Ще 622 тис. гривень - це сплачений декларантами до держбюджету військовий збір.
Податкові зобов’язання вже виконали 216 декларантів. А загалом у період кампанії декларування доходів податкові зобов’язання визначили 393 громадянина.
Очікується, що за підсумками кампанії декларування бюджети отримають майже 46,6 мільйона гривень податків. Несвоєчасна сплата податків своїм наслідком мають нарахування пені, - наголошують в Новокаховському управлінні ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Сплатити визначені податкові зобов’язання декларанти повинні до 1 серпня 2019 року.
Отож, в Новокаховському управлінні ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі просять громадян не зволікати зі сплатою податкових зобов’язань.

З 1 липня 2019 року змінюються соціальні стандарти

Новокаховське управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що Законом України від 23 листопада 2018 року №2629 «Про державний бюджет України на 2019 рік» встановлено розміри прожиткового мінімуму для різних груп населення та розмір мінімальної заробітної плати.
Ці показники впливають на розміри соціальних виплат, мінімальних пенсій, а також податкових соціальних пільг.
З 1 липня 2019 року встановлюються нові розміри прожиткового мінімуму на одну особу у розрахунку на місяць у сумі 1936 гривень.
Для основних соціальних і демографічних груп населення з 1 липня 2019 року встановлено такі показники:
- для дітей віком до 6 років ? 1699 грн.;
- для дітей віком від 6 до 18 років ? 2118 грн.;
- для працездатних осіб – 2007 грн.;
- для осіб, які втратили працездатність ? 1564 гривні.
Мінімальна заробітна плата на 1 січня 2019 року складає: у місячному розмірі – 4173 грн., у погодинному розмірі ? 25,13 гривень.
Станом на 1 липня 2019 року мінімальна заробітна плата не змінюється.
Звертаємо увагу: мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

Нагадуємо про сплату до 1 серпня задекларованих податкових зобов’язань відповідно за поданою декларацією про майновий стан і доходи!

Новокаховське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі нагадує, що Податковим кодексом України (далі – ПКУ) установлено наступний порядок сплати сум податкових зобов’язань, зазначених у поданій декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація) фізичними особами, які не зареєстровані як фізичні особи – підприємці, та особами, які провадять незалежну професійну діяльність. Відтак, вони зобов’язані здійснити сплату самостійно, до 01 серпня року, що настає за звітним.
Отож, за результатами 2018 року, останнім днем сплати буде 31 липня 2019 року (включно).
Додамо, що фізичні особи виконують свої зобов’язання як зі сплати податку на доходи фізичних осіб, так і зі сплати військового збору.
Звертаємо увагу, у зв’язку із введенням з 01.01.2019 у дію нових кодів бюджетної класифікації, порядок сплати фізичними особами податкових зобов’язань, зазначених у податковій декларації, змінено. Для сплати своїх податкових зобов’язань, визначених у декларації, застосовуються наступні коди платежу:
«11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;
«11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».
Тож не баріться аби не наражати себе на фінансову відповідальність за несплату узгодженої суми грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ.
Довідково:
У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:
- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;
- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.
Крім того, після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання, на суми такого зобов’язання нараховується пеня.


Новокаховське управління ГУ ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці
Крим та м. Севастополі


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами