Новая Каховка | 30 Сентября 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской объединенной территориальной громады

2019-07-05 » Новости

» Будівельники звітують

Будівельники звітують

Загальний обсяг виконаних будівельно - монтажних робіт на об’єктах міської комунальної власності за рахунок коштів бюджету розвитку (будівництво, реконструкція та капітальний ремонт) у 1 півріччі 2019 року склав 7 617,9 тис. грн. і становить 189,4 % до відповідного періоду 2018 року (4 023,0 тис. грн.).

Виділені кошти використані наступним чином:

По розпоряднику коштів - виконавчий комітет міської ради (разом з комунальними підприємствами та розпорядниками нижчого рівня) - 5 172,5 тис. грн. , з них: на об’єктах охорони здоров’я - 1 603,9 тис. грн. (Капітальний ремонт хірургічного відділення, заміна віконних блоків на енергоощадні, реконструкцію електричних мереж на ЛК №2 по вул.Свєтлова,1 та ремонт сантехнічних систем відділення інтенсивної терапії на ЛК№1 по вул. Героїв України,33а, капітальний ремонт амбулаторії загальної практики - сімейної медицини №4 в МКР «Центральна Основа).
Виконано реконструкцію та капітальний ремонт системи теплозабезпечення об’єктів соціальної сфери міста, експертне обстеження ліфтів, модернізацію артезіанських свердловин, реконструкцію площі біля кінотеатру «Юність», ремонт приміщень КП «Трудовий архів», капітальний ремонт проїзної частини по вул. Дружби.
Проектні роботи по системі пожежегасіння кінотеатру «Юність», капітальному ремонту частини нежитлової будівлі (колишній д. садок «Орлятко» під територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Продовжуються проектні роботи будівництва «Центру олімпійських видів спорту Н2О».
По розпоряднику коштів - відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту виконано робіт на суму 138,78 тис.грн., в тому числі проектні роботи з улаштування футбольного поля «Дніпро» зі штучним покриттям та проектні роботи будівлі ФОК «Гарт».
По розпоряднику коштів - відділ освіти: 1 920,2тис. грн., з них:
Виконані роботи у дошкільних закладах: 312,655 тис. грн. (заміна віконних блоків на енергоощадні у 3-х закладах);
Виконані роботи у шкільні заклади на суму 1 527,62 тис. грн. (капітальний ремонт сантехнічних систем ЗОШ №1, капітальний ремонт ЗОШ №10 під розміщення інклюзивно – ресурсного центру, заміну віконних блоків на енергоощадні у 3 навчальних закладах).
Виконані роботи по заміні вікон Будинку дитячої творчості на суму 76,684 тис. грн. Виконано корегування проектно – кошторисної документації будівлі дитячого садка №14 в смт Дніпряни.
По розпоряднику коштів - відділ культури і туризму виконані роботи на суму 386,406 тис.грн. (капітальний ремонт системи опалення міської бібліотеки по пр. Перемоги,42 та продовжуються роботи з капітального ремонту клубу в с. Корсунка).
Із запланованих на 2019 рік 54 об’єктів бюджету розвитку у повному обсязі виконані роботи на 17 об’єктах. На 22 об’єктах роботи продовжуються. Роботи здійснюються у відповідності до затвердженого помісячного розпису бюджетних надходжень.


Відділ капітального будівництва


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы