Новая Каховка | 06 Июня 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-05-13 » Новости

» НИЗЬКИЙ УКЛІН ВАМ, ВЕТЕРАНИ!

НИЗЬКИЙ УКЛІН ВАМ, ВЕТЕРАНИ!

8 та 9 травня, на території Дніпрянського старостинського округу пройшли урочисті заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.
У відзначенні річниці перемоги над нацизмом взяли участь ветерани Другої світової війни, представники органів влади, громадських організацій, учнівська молодь та мешканці населених пунктів.

В смт.Дніпряни урочисті заходи розпочались зі святкового концерту, присвячений Дню пам’яті та примирення, який відбувся 8 Травня в Дніпрянському будинку культури (директор Тишина Світлана Павлівна), та продовжилися мітингом і громадською панахидою біля пам’ятника підпільникам-односельчанам, які були страчені німцями.
Відкриваючи мітинг в смт.Дніпряни, присвячений 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, староста Білий А.А. наголосив, що цього святкового дня ми відзначаємо одне із найвеличніших, урочистих і значущих свят – День Перемоги. У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з ненависним ворогом. Анатолій Андрійович щиро подякував дорогим ветеранам за самопожертву, на яку вони пішли заради нашого майбутнього, за мужність і героїзм і сердечно побажав усім міцного здоров’я, благополуччя, радості та добра. Зі словами вітання до присутніх на мітингу також звернувся депутат Новокаховської міської ради Хоменко С.В., який нагадав про героїв-односельців, іменами яких названі вулиці в смт.Дніпряни.
Про бойовий шлях батька ветерана розповів вчитель Дніпрянської ЗОШ Гаркуша В.А. Активну участь в урочистих заходах прийняли: Хореографічний колектив «Джерело» (керівник Потапова Катерина) з композицією «Діти війни», вокальний колектив «Берегиня», вокалісти Задорожня Діана, яка виконувала пісні «Перемога» і «Маки червоні» та Потапкіна Каріна - з піснями «Чорнобривці» і «Мальви», а також хореографічна група «Перлина» Дніпрянської ЗОШ (керівник Артюх Ольга).
Всі, хто був присутній, хвилиною мовчання вшанували тих, кого немає серед нас в урочистий і скорбний День Перемоги.
Святкування завершилось покладанням вінків та квітів до могили загиблим підпільникам, учасників партизанського та підпільного руху, мирних жителів, які загинули на території нашого краю в роки війни.
Наприкінці святкового заходу гостей та мешканців смт Дніпряни пригостили смачною солдатською кашею, яку як завжди приготував Ігор Венжега.

Урочисті заходи в с.Корсунка розпочались з покладанням квітів до монументу воїнам-визволителям, в яких прийняли участь вчителі та учні Корсунської ЗОШ та мешканці села. Під час свого виступу поетеса Білоножко Олександра Іванівна згадала поіменно всіх вдів с.Корсунка, чоловіки яких не повернулись під час Другої світової війни та розповіла вірш про ті лихі часи. Після цього урочистості було перенесено до Корсунського сільського клубу, в якому активну участь прийняли вчителі та учні Корсунської ЗОШ. Підготувала святкові заходи Ткаченко Анна. Особлива подяка хореографічному колективу «Лілея» (художній керівник Кухарчук Альона) та вокальному ансамблю «Корсунчаночка».

В Новолагерському сільському клубі (завідувач Мандриця Анна Олександрівна) відбувся святковий концерт за участі співочого ансамблю «Серпанок» та хореографічного ансамблю «Катаріна», який завершився покладанням квітів до монументу воїнам-визволителям.

До Піщанського сільського клубу (завідувач Луговська Олена Анатоліївна) як завжди приїхав привітати своїх односельців ветеран військово-морських сил Шаповалов Анатолій Олександрович. Пісні воєнного часу, які він виконував, перенесли всіх присутніх у ті буремні часи. Також активну участь в урочистостях прийняли вокальний ансамбль «Берізка» та учасниця художньої самодіяльності Пуляєва Єлизавета Мифодіївна. Завершились урочистості спільним виконанням пісні «День перемоги» та покладанням квітів до монументу воїнам-визволителям.
Окрема подяка Благодійному фонду Ігоря Колихаєва та Новокаховській міській раді за підтримку в організації свята. Також висловлюємо особливу подяку в наданні допомоги підприємцям: Стукан Сергію Миколайовичу (ТДВ «Каховське ХПП»), Курішко Віктору Анатолійовичу (ТОВ «Транс-Ойл»), ФОП Погребняк Андрій Олександрович, Кудіну Володимиру Володимировичу, Кудіну Дмитру Володимировичу, Деревянко Вікторії Георгіївні, Кравченко Миколі Дмитровичу, Кравченко Світлані, ФОП Тетяні Геннадіївні, ФОП Юріній Зої Олексіївні, Сергію Миколайовичу (магазин «Грин Маркет»), ФОП Багірову Володимиру Моісовичу, ФОП Іщенко Оксані Володимирівні, ФОП Дякун Михайлу Васильовичу, Антону Павловичу («ФОП Каховські ковбаси»), Криволапчук Наталії (кафе «Амбассадор»), Фролову Валерію Володимировичу, ФОП Піун Ользі Владиславівні, ОСГ Бутенко Олександру Вікторовичу, ФОП Колошиній Тетяні Вікторівні, Коломоєць Сергію Сергійовичу, Алексеєнко Валентині Миколаївні.


Відділ з питань управління комунальним майном,
інфраструктури Дніпрянського старостинського округу
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы