Новая Каховка | 18 Июля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-05-13 » Новости

» В Новій Каховці підвели підсумки фестивалю “Смарагдове місто-2019”

В Новій Каховці підвели підсумки фестивалю “Смарагдове місто-2019”

11 травня в міському Палаці культури Нової Каховки відбулася церемонія нагородження переможців ХVІІ міського фестивалю учнівської та студентської творчості «СМАРАГДОВЕ МІСТО».

В цьому році фестиваль присвячений двом родинним святам: Міжнародному дню сім’ї та Дню матері.
Завершальним акордом цього свята творчості став Гала – Концерт переможців фестивалю, після якого відбулася урочиста церемонія нагородження переможців фестивалю.

В номінації «Хореографічне мистецтво» дипломантів, які зайняли ІІ та ІІІ місця нагороджувала голова журі Заслужений працівник культури України Алла Мельниченко та Катерина Молчанова, керівник шоу балету «Black swan».

Дипломи третього ступеню отримали в номінаціях:

«Дитяча хореографія»

- Ансамбль танцю «Катарина» Новолагерський сільський клуб, керівник Ткаченко Анна; (Серед вікової категорії учасників 4 – 7 років).
- Ансамбль танцю «Роксоланчики», МПК керівник – Рубаненко Олена.
- Ансамбль естрадного танцю «Таврія», Новокаховська гімназія, керівник – Надія Резнікова (Серед вікової категорії учасників до 12 років).;
- Ансамбль сучасного танцю «Божья коровка», Будинок дитячої творчості, керівник Суворова Дар’я.

«Сучасна хореографія»

- Ансамбль танцю «Tandem», Новокаховського політехнічного коледжу, керівник Сніжана Євтехова (Серед вікової категорії учасників від 12 років);
- Дует «X.tya.S», Новокаховського техніко – економічного ліцею, керівник Рущинська Ольга.

Дипломи другого ступеню отримали:

«Дитяча хореографія»

- Студія зразкового ансамблю танцю «Ручеек», міський палац культури, керівник Ющенко Марина (серед молодшої вікової категорії учасників 4-7 років).

«Сучасна хореографія»

- Студія зразкового ансамблю танцю «Ручеек», міський палац культури, керівник Ющенко Марина (вікова категорія учасників до 12 років).

«Народна хореографія»

- Ансамбль танцю «Ritmix» Таврійського будинку культури, керівник Лілія Пономаренко (вікова категорія учасників до 12 років).
- Ансамбль танцю «ШАГ», Новокаховського Приладобудівного технікуму, керівник Кучинська Олександра (вікова категорія учасників від 12 років).

«Народна хореографія»

- Ансамбль танцю «Лілея», загальноосвітня школа с. Корсунка, керівник – Ткаченко Анна (вікова категорія учасників від 12 років).

«Колективи із званням «Народний» та «Зразковий»

- Народний ансамбль сучасного танцю «Роксолана», міський палац культури, керівник Рубаненко Олена;
- Народний ансамбль сучасного танцю «Молодість», МПК, керівник Штундер Ірина.

В номінації «Образотворче мистецтво» нагороджувала номінантів голова журі та член оргкомітету Директор Дитячої школи мистецтв Галина Ходос.

Дипломи третього ступеню отримали:

- Гребень Матвій, Дитяча школа мистецтв, 9 років, робота «На вулиці рідного міста», викладач Кіндрицька Ірина;
- Мазорук Ксенія, Дитяча школа мистецтв, 11 років, робота «Дорогою вишиванок», викладач Кіндрицька Ірина;
- Єременко Наталія, Новокаховський політехнічний коледж, 17 років, робота «Весна надихає творити», викладач Дуганова Наталія.

Дипломи другого ступеню отримали:

- Горбачова Віолетта, Дитяча школа мистецтв, 10 років, робота «Вишиване місто», викладач Кіндрицька Ірина;
- Дороженко Кіра, Дитяча школа мистецтв, 11 років, робота «Візерунки мого міста», викладач Рашевська Аксінія;
- Беседіна Анастасія, Дитяча школа мистецтв, 16 років, робота «В Дніпровських водах», викладач Рашевський Сергій.

В номінації «Художнє читання» нагородження дипломантів, які зайняли ІІ та ІІІ місця проводив голова журі Директор Палацу культури, Заслужений працівник культури України Анатолій Лазарєв та заступник директора Централізованої бібліотечної системи Роза Сидоренко.

Дипломи третього ступеню отримали:

- Гринь Кирило, 17 років, студент приладобудівного технікуму, керівники Матвієнко Антоніна та Коваль Анжела.

Дипломи другого ступеню отримали:

- Жила Анастасія, 16 років, студентка політехнічного коледжу ОНПУ, керівник – Дуганова Наталія.

В номінації «Естрадна пісня» нагородження дипломантів, які зайняли ІІ та ІІІ місця проводив голова журі директор Будинку культури «Таврія», керівник народного естрадного гурту «Перлина Таврії», член європейського міжнародного журі «Інтер-шоу» Заслужений працівник культури України Володимир Власенко та член журі, директор дитячої музичної школи Катерина Козлова.

Дипломи третього ступеню отримали:

- Котій Марина, Будинок дитячої творчості, керівник Олександр Гребенюк. (Серед вікової категорії учасників до 10 років);
- Радченко Мартіна, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, керівник Ніколаєва Тетяна (Серед вікової категорії учасників від 11 до 14 років);
- Краснобородько Марія, Новокаховське вище професійне училище, керівник Янішевська Лариса (Серед вікової категорії учасників від 15 до 18 років);
- Репіна Олександра, овокаховський приладобудівний технікум, керівник Головінов Олег (Серед вікової категорії учасників від 19 років і старші).

В номінації «Естрадна пісня: малі форми і ансамблі»

- Вокальний дует Самодіна Анастасія та Кавлусенко Марія, КЗ «Новокаховська дитяча музична школа», керівник Візнович Тетяна (Серед вікової категорії учасників 7-14 років).

Дипломи другого ступеню отримали:

- Сапура Валерія, дитяча школа мистецтв, керівник Черняєва Олена Вікторівна (Серед вікової категорії учасників від 11 до 14 років);
- Павлівська Яна, НВК №2, керівник Осипенко Павло (Серед вікової категорії учасників від 15 до 18 років).

В номінації «Естрадна пісня: малі форми і ансамблі»

- Вокальний дует Щербань Анастасія та Легкий Ярослав, Будинок дитячої творчості, керівник Гребенюк Олександр (Серед вікової категорії учасників 7-14 років).

Нагородження переможців фестивалю «Смарагдове місто» проводили міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко та начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна.

«Образотворче мистецтво»

- Решетняк Анастасія, Дитяча школа мистецтв, 8 років, робота «Сонячні вишиванки», викладач Ковцун Ірина;
- Верьовкіна Марина, Дитяча школа мистецтв, 13 років, робота «Веселі пригоди нашого подвір’я», викладач Розенцвейг Юлія;
- Павличенко Катерина, Дитяча школа мистецтв, 17 років, робота «Затишний куточок», викладач Рашевський Сергій.

В номінації «Художнє читання»

- Бухтіярова Олександра, 10 років, вихованка дитячої школи мистецтв, керівник – Тюкалова Олена;
- Савченко Владислав, 15 років, вихованець Будинку дитячої творчості, керівник – Ганжа Ольга;
- Савченко Євгеній, 17 років, вихованка Будинку дитячої творчості, керівник Ганжа Ольга.

«Естрадна пісня»

- Базільська Діана, Навчально-виховний комплекс «Дошкільний заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів №2», керівник Плеченко Мирослава (Серед вікової категорії учасників до 10 років);
- Дядіова Катерина, дитяча музична школа, керівник Візнович Тетяна (Серед вікової категорії учасників від 11 до 14 років);
- Глушакова Марія, Таврійський міський будинок культури, керівник Гребенюк Олександр Ігорович (Серед вікової категорії учасників від 15 до 18 років);
- Стародубцева Вероніка, Навчально-виховний комплекс «Дошкільний заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів №2», керівник Осипенко Павло (Серед вікової категорії учасників від 15 до 18 років).

В номінації «Естрадна пісня: малі форми і ансамблі»

- Вокальний ансамбль «Перлини майбутнього», Будинок дитячої творчості Новокаховської міської ради, керівник Гребенюк Олександр (Серед вікової категорії учасників 7-14 років).

«Хореографічне мистецтво»

«Сучасна хореографія»

- Ансамбль танцю «Божья коровка» Будинок дитячої творчості, керівник В’юнова Ольга (Середня вікова категорія учасників до 12 років);
- Ансамбль танцю «Первоцвіт», Дитяча школа мистецтв, керівник Ющенко Марина (Середня вікова категорія учасників до 12 років).

«Сучасна хореографія»

- Ансамбль танцю «Божья коровка» Будинок дитячої творчості, керівник В’юнова Ольга (Середня вікова категорія учасників від 12 років);
- Ансамбль народного танцю «Любисток», Будинку дитячої творчості, керівник Світлана Ліпка.

«Народна хореографія»

- Ансамбль танцю «Родзинки» Загальноосвітня школа №6, керівник Кірковська Олена (Серед молодшої вікової категорії учасників від 12 років).

«Колективи із званням «Народний» та «Зразковий»

- Зразковий ансамбль танцю «Ручеёк», МПК керівник Ющенко Марина;
- Зразковий ансамбль танцю «Сонечко», МПК керівник Заслужений працівник культури України Мельниченко Алла.

Гран – Прі фестивалю отримала Кремянська Софія, дитяча музична школа, керівник – Бабенко Світлана.














Матеріали Online Нова Каховка


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы