Нова Каховка | 13 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2019-05-10 » Новини

» Про участь у тренуванні з цивільного захисту

Про участь у тренуванні з цивільного захисту

07 травня 2019 року територіальна спеціалізована служба із захисту сільськогосподарських тварин і рослин Новокаховської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області (далі – спеціалізована служба), яка утворена рішенням сесії Новокаховської міської ради від 23.02.2016 року №65 на базі підприємства ДП ТОВ “Югтара” АТФ “ім. Солодухіна”, взяла участь у тренуванні територіальної спеціалізованої служби цивільного захисту із захисту сільськогосподарських тварин і рослин регіонального рівня (далі – спеціалізована регіональна служба). Зазначений захід проводився відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 січня 2019 року №57 “Про план основних заходів цивільного захисту Херсонської області на 2019 рік”.
У тренуванні, зокрема, взяли участь начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради Бараніченко О.І., начальник відділу цивільного захисту населення і території управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради Іщук Е.О., головний спеціаліст відділу галузей економіки виконавчого комітету Новокаховської міської ради Гладарєва О. Д., спеціаліст з питань цивільного захисту ДП ТОВ “Югтара” АТФ “ім. Солодухіна” Жентичка О.І.
У ході тренування було перевірено готовність керівного складу, сил та засобів спеціалізованої служби до дій в умовах надзвичайних ситуацій природного (техногенного) характеру, відпрацьовано порядок її взаємодії з іншими службами цивільного захисту у випадку загрози або виникнення надзвичайних ситуацій та при подоланні наслідків надзвичайних ситуацій.
Зокрема, відпрацьовувались наступні ввідні:
- дії спеціалізованої служби у випадку загрози та виникнення надзвичайної ситуації внаслідок катастрофічного затоплення.
- дії спеціалізованої служби у разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з радіаційним забрудненням внаслідок аварії на Запорізькій АЕС.
Під час відпрацювання зазначених вище завдань готувалися документи щодо переведення служби у відповідний режим цивільного захисту та організації роботи з ліквідації наслідків відповідної надзвичайної ситуації.
За підсумками тренування визначено, що територіальна спеціалізована служба із захисту сільськогосподарських тварин і рослин Новокаховської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області готова до виконання завдань за призначенням.


Управління з питань надзвичайних ситуацій
та цивільного захисту населенняНавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами