Нова Каховка | 22 Листопада 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-05-10 » Новини

» «Теплі кредити» у 2019 році

«Теплі кредити» у 2019 році

У квітні поточного року понад 30 тис. родин поспішили взяти участь в державній програмі з утеплення житла та залучити близько 350 млн. грн. «теплих кредитів». Це у понад 2 рази більше, ніж у березні цього року, коли родини інвестували 151 млн. грн. в енергоефективні заходи. Зокрема, минулого місяця державними банками видано:
- 236 млн. грн. – на утеплення приватного житла;
- 103 млн. грн. – на енергоефективні заходи для ОСББ;
- майже 9 млн. грн. – на твердопаливні котли.
У 2019 р. особливо вражає високий попит ОСББ на державну підтримку. Для порівняння: у квітні цього року 320 ОСББ отримали 103 млн. грн. «теплих кредитів» на енергоефективні заходи, при цьому в березні місяці лише 15 ОСББ взяли 4 млн. грн. кредитних коштів. Ажіотаж серед охочих взяти «теплі кредити» триває. Минулого тижня, навіть попри свята, українські родини поспішили взяти участь в державній програмі з енергоефективності та отримали в банках кредитів більше 40 млн. грн. «Теплі кредити» за тиждень видано для ще 65 ОСББ. Це близько 5 тис. родин, які об’єдналися і прийняли рішення приводити будинки до ладу та створювати комфортні умови проживання.
Загалом, у 2019 р. близько 43 тис. родин вже отримали в банках 540 млн. грн.. «теплих кредитів». Це більше половини від усього прогнозованого обсягу кредитування у ц.р. – 1,1 млрд. грн. «теплих кредитів» (за наявного бюджетного фінансування у розмірі 400 млн. гривень).
«Тож, поки є можливість, поспішайте скористатися державною та місцевою підтримкою, щоб зробити свої оселі енергоефективними до нового опалювального сезону!», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. Усі охочі ще мають нагоду скористатися програмою та інвестувати в енергоефективність свого будинку, щоб жити у комфорті і заощаджувати на комунальних послугах!

Джерела інформації: http://saee.gov.ua/uk/news/2918, http://saee.gov.ua/uk/news/2923


Відділ комунального господарства


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами