Нова Каховка | 18 Серпня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-05-08 » Новини

» Ми пам’ятаємо і пишаємося Вами!

Ми пам’ятаємо і пишаємося Вами!

Напередодні відзначення у місті Нова Каховка Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 06 травня 2019 року, Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було організовано святковий захід для ветеранів війни. На жаль, небагато завітало вже тих, хто був свідком і учасником трагічних подій 40-х років минулого століття.
За традицією особисто завітав привітати ветеранів війни міський голова Володимир Коваленко. Під час свого звернення до присутніх зауважив, що «минуле треба просто поважати, бо за кожною історією, за кожною піснею, за кожною перемогою і за кожною поразкою були люди, конкретні люди. Це чийсь батько, чийсь дід, чийсь прадід, чиясь мама, тому що та війна, до сьогодні найстрашніша у світі, забрала мільйони людей. І ми завжди схиляємо голову перед героями війни». Також із словами привітання звернулася до присутніх ветеранів директор Територіального центру Людмила Логвінова. Творчі подарунки підготували вихованці міського Палацу культури та учні музичної школи. Особливо ж літні люди вподобали виступ ансамблю танцю «Роксоланчики».
По завершенню концерту ветеранів очікував святково накритий стіл із солодощами від міського голови Володимира Коваленка та благодійного фонду «Нова Каховка».
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
дякує міському голові Володимиру Коваленку, благодійному фонду «Нова Каховка» ( Безп’ята Наталія Анатоліївна), директору ТОВ «Берислав-хлібозавод» Юрію Матвійовичу Тимощуку за надану допомогу – смачні солодощі, підприємцю Сергію Стародубцю («Світ техніки»), який відгукується на кожне звернення і надає допомогу в організації святкових заходів у відділенні денного перебування територіального центру, здійснює спонсорську допомогу для ветеранів війни.
До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги у Другій світовій війні Територіальним центром було проведено роботу щодо організації та надання із залучених та благодійних коштів грошової допомоги. Кошти надійшли на благодійний рахунок територіального центру у загальній сумі 3800,00 грн. та їх отримали 15 ветеранів та учасників війни, якими опікується терцентр.
Перерахували кошти на благодійний рахунок ТОВ «Стоматологічна поліклініка» - 500 грн., КП «Новокаховське ШЕУ» – 1000 грн., Новокаховський міський автовокзал – 300 грн., КП «Новокаховський міський ринок» - 2000 грн. Підприємець Колесник Д.С. особисто надав 1000 грн.
Милосердя й увагу до ветеранів війни необхідно виявляти не тільки під час проведення святкових заходів, а й щодня.


Територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами