Нова Каховка | 18 Серпня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-05-08 » Новини

» Депутати міської ради та працівники УПСЗН привітали учасників бойових дій Другої світової війни

Депутати міської ради та працівники УПСЗН привітали учасників бойових дій Другої світової війни

Наближається святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дня, який має велике значення не тільки для старшого покоління, але й для сучасного суспільства. 9 травня 1945 року увійшло в історію, як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті, в якій брали участь наші діди, прадіди, батьки та матері.
У багатьох українців є родичі та близькі, які загинули під час Другої світової війни. Тому це свято не тільки радісне, але і сумне. Адже практично кожна сім’я постраждала у тій страшній війні. Більшість знають про життя своїх близьких та родичів під час воєнного лихоліття з розповідей, сімейних архівів. У нашому місті є люди, які брали безпосередню участь у бойових діях тієї далекої та жорсткої війни, які пройшли усі тяжкі випробування і попри все вижили. Ми у неоплаченому боргу перед ветеранами. Треба згадувати про ветеранів завжди, а не тільки в день свята, оточувати їх турботою і увагою, адже якщо б не їх Перемога, то навряд чи ми зараз з вами жили.
З метою соціальної підтримки ветеранів, за ініціативи міського голови м. Нова Каховка Володимира Коваленка та депутатів Новокаховської міської ради, було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги особам, які брали безпосередню участь в бойових діях Другої світової війни. Міський голова Володимир Коваленко, секретар міської ради Олександр Лук’яненко, небайдужі депутати: Лариса Скребовська, Олена Михайлова, Олександр Афанасьєв, Андрій Кафідов, Сергій Хоменко, Наталія Марченко, Сергій Євстратов, Сергій Сліпий, Віталій Кубатко, Павло Розломій, разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради щиро привітали ветеранів зі святом Перемоги, бажали міцного здоров’я та висловлювали подяку за мужність, проявлену в тяжкі роки війни.
Активну участь у привітанні ветеранів взяли: Юрій Кобцов та помічник-консультант депутата міської ради Юрія Власова - Дмитро Бараній. Окрім грошової допомоги депутати вітали ветеранів квітами та смачними подарунками від меценатів: БФ «Нова Каховка» та Новокаховська кондитерська фабрика «Країна Солодощів».
Загалом допомогу і привітання отримали 45 ветеранів.


Організаційний відділ міської ради

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами