Новая Каховка | 06 Июня 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-05-08 » Новости

» Депутати міської ради та працівники УПСЗН привітали учасників бойових дій Другої світової війни

Депутати міської ради та працівники УПСЗН привітали учасників бойових дій Другої світової війни

Наближається святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дня, який має велике значення не тільки для старшого покоління, але й для сучасного суспільства. 9 травня 1945 року увійшло в історію, як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті, в якій брали участь наші діди, прадіди, батьки та матері.
У багатьох українців є родичі та близькі, які загинули під час Другої світової війни. Тому це свято не тільки радісне, але і сумне. Адже практично кожна сім’я постраждала у тій страшній війні. Більшість знають про життя своїх близьких та родичів під час воєнного лихоліття з розповідей, сімейних архівів. У нашому місті є люди, які брали безпосередню участь у бойових діях тієї далекої та жорсткої війни, які пройшли усі тяжкі випробування і попри все вижили. Ми у неоплаченому боргу перед ветеранами. Треба згадувати про ветеранів завжди, а не тільки в день свята, оточувати їх турботою і увагою, адже якщо б не їх Перемога, то навряд чи ми зараз з вами жили.
З метою соціальної підтримки ветеранів, за ініціативи міського голови м. Нова Каховка Володимира Коваленка та депутатів Новокаховської міської ради, було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги особам, які брали безпосередню участь в бойових діях Другої світової війни. Міський голова Володимир Коваленко, секретар міської ради Олександр Лук’яненко, небайдужі депутати: Лариса Скребовська, Олена Михайлова, Олександр Афанасьєв, Андрій Кафідов, Сергій Хоменко, Наталія Марченко, Сергій Євстратов, Сергій Сліпий, Віталій Кубатко, Павло Розломій, разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради щиро привітали ветеранів зі святом Перемоги, бажали міцного здоров’я та висловлювали подяку за мужність, проявлену в тяжкі роки війни.
Активну участь у привітанні ветеранів взяли: Юрій Кобцов та помічник-консультант депутата міської ради Юрія Власова - Дмитро Бараній. Окрім грошової допомоги депутати вітали ветеранів квітами та смачними подарунками від меценатів: БФ «Нова Каховка» та Новокаховська кондитерська фабрика «Країна Солодощів».
Загалом допомогу і привітання отримали 45 ветеранів.


Організаційний відділ міської ради

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы