Нова Каховка | 22 Листопада 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-05-07 » Новини

» До відома депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання

До відома депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання

16 травня 2019 року о 09.00 годині у великій залі засідань Новокаховської міської ради (просп.Дніпровський, 23, ІІІ поверх) скликається шістдесят друга чергова сесія міської ради 7-го скликання.

На розгляд сесії виносяться питання:

1.Депутатські запити.
2.Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за березень 2019 року.
3.Про згоду на передачу до державної власності майна.
4.Про звіт Комісії по контролю за фактичним використанням землі на території міста Нова Каховка за I квартал 2019 року.
5.Про визначення земельних ділянок, які будуть передаватися в оренду шляхом проведення земельних торгів окремими лотами.
6.Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території міста Нова Каховка, які плануються для передачі в оренду на земельних торгах.
7.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території с.Корсунка Новокаховської міської територіальної громади.
8.Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.
9.Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.
10.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.
11.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок по вул.Індустріальна, 19.
12.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території смт. Дніпряни Новокаховської міської територіальної громади.
13.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території смт. Дніпряни Новокаховської міської територіальної громади.
14.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території смт. Дніпряни Новокаховської міської територіальної громади.
15.Про надання згоди щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил в межах Новокаховської міської територіальної громади.
16.Про надання згоди щодо відновлення меж земельної ділянки для ведення фермерського господарства Курінному Василю Степановичу в межах Новокаховської міської територіальної громади.
17.Про продовження договорів оренди громадянам.
18.Про дозвіл на укладання договору суперфіцію громадянці Дзюбенко Ірині Анатоліївні.
19.Про припинення прав на землю, передачу землі в користування, поновлення дії договорів оренди земельних ділянок та внесення змін до діючих договорів.
20.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою Глушичем Андрієм Васильовичем.
21.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем Дмитрієвій Надії Юріївні.
22.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою Довбнею Андрієм Миколайовичем.
23.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою Жаганом Костянтином Сергійовичем.
24.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем Лозенко Мариною Геннадіївною.
25.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою Слабошпицьким Андрієм Павловичем.
26.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою Хоменком Сергієм Вікторовичем (0,0011 га).
27.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою Хоменком Сергієм Вікторовичем.
28.Про дозвіл комунальному підприємству «Міський оздоровчий центр» на списання основних засобів.
29.Оголошення, звернення.


Організаційний відділ міської ради


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами