Нова Каховка | 30 Травня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-05-07 » Новини

» Звітний концерт- 2019 комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв»

Звітний концерт- 2019 комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв»

03 травня 2019 року у комунальному закладі «Новокаховська дитяча школа мистецтв» відбувся звітний концерт. Юні таланти подарували глядачам потужний заряд емоцій та веселого настрою. На сцені виступали учні театрального, хореографічного, вокально-хорового, народного, струнно-смичкового та фортепіанного відділів.
Разом з учасниками концерту хвилювалися та всіляко підтримували їх викладачі, батьки, бабусі й дідусі. У фойє та музичному залі школи була оформлена чудова виставка творчих робіт учнів художнього відділу.
В теплій затишній актовій залі школи у виконанні учнів лунали твори видатних композиторів М.Шмітца, І.С.Баха, В.Дога, М.Глінки, І.Шамо та інших. Дуже артистично прочитали твори учні 5 класу Ольховик Ксенія та Слушаєв Дмитро (керівник Олена Тюкалова). Колективні номери ансамбля скрипалів «Віоліно» (керівник Олександра Єлізарова, концертмейстер Тетяна Задорожна), народних інструментів (керівник Людмила Подакова), дитячого зведеного хору «Юні голоси» (керівники Олександр Гребенюк, Михайло Семенов, Олена Черняєва, концертмейстер Людмила Полімерій), фортепіанного відділу (викладачи Тетяна Полякова, Наталія Тишкова, Лариса Буліченко), вокально-хорового відділу (солісти) (викладачи Олена Черняєва, Лариса Буліченко, Олександр Гребенюк, концертмейстери Людмила Полімерій, Тетяна Полякова) та учнів хореографічного класів (керівник Марина Ющенко) не залишили байдужими нікого та зривали бурні оплески. Підводячи підсумки за учбовий рік, директор закладу Галина Ходос побажала учням успіхів у навчанні.
Вже традиційно, до малечі на свято завітав міський голова Володимир Коваленко, депутати міської ради Олександр Афанасьєв і Сергій Хоменко та начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна. Володимир Іванович привітав учнів, батьків та викладачів, побажав їм щастя, здоров’я, мирного неба та пригостив учасників концерту солодощами.
Висловлюємо щиру подяку благодійному фонду «Н.Каховка» за ласощі, які отримали учні школи.


Відділ культури і туризму
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами