Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-02-20 » Новини

» Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань

Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань

З 15 по 17 лютого 2019 року в місті Мукачеве відбувся зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань, серед різних вікових категорій.
У змаганнях взяли участь 250 спортсменів, із різних міст та областей України, серед яких були новокаховські спортсмени. Місто Нова Каховка представляли Кисельова Юлія та Федоров Данило.
За підсумками змагань у категорії молодь до 23 років з результатом 60 м Юлія посіла І місце і стала чемпіонкою, тим самим завоювала путівку на Кубок Європи по легкоатлетичним метанням у складі збірної команди України, який відбудеться 7-11 березня 2019 року в місті Шаморин (Словаччина).
За підсумками змагань у категорії юніори (18-19 років), де вага молоту – 6 кг, з результатом 73м 13см, студент Новокаховського професійного електротехнічного ліцею - Данило також посів І місце і став чемпіоном. 11-12 травня 2019 року в Румунії відбудеться матчева зустріч між командами таких країн, як: Кіпр, Ізраїль, Румунія, Україна, а якій прийме участь Данило увійшовши до складу збірної команди України.
Щиро вітаємо Юлію та Данила, а також їх наставника Заслуженого тренера України Піскунова Владислава Юрійовича із успішним виступом, бажаємо їм нових перемог вже на міжнародному рівні цієї весни!