Нова Каховка | 21 Травня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-02-12 » Новини

» Факти недобросовісної конкуренції!

Факти недобросовісної конкуренції!

Важливим напрямом діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування є належний захист трудових прав працівників, детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин.
Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради звертає увагу на результати проведеної роботи групи з питань легалізації в нашому місті. Було виявлено факти економічної діяльності без державної реєстрації. З суб’єктом господарювання неодноразово була проведена інформаційна-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм чинного законодавства.
Незважаючи на проведення інформаційно–роз’яснювальної роботи, даний громадянин почав ще й активно агітувати громадян взагалі не сплачувати податки, називаючи себе громадським активістом, збирати однодумців та розповідати про преваги життя без документів і надавати консультації підприємцям: « Як захищати свої права! Все що стосується нелегітимності всіх офіційних органів, і як вийти з їхнього правового поля».
Окрім того суб’єкт, працюючи, але не оформлюючи легально себе і своїх працівників, ухиляючись від податків, отримує ще державні виплати.
Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки міста, також створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників.
В послідовності було здійснено контрольний захід, який відбувся на початку лютого 2019 року, взяли участь інспектора Головного управління Держпраці у Херсонській обл.., Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, АРК та м. Севастополі та представники виконавчого комітету Новокаховської міської ради, в ході якого і був зафіксований факт здійснення господарської діяльності без державної реєстрації в порядку встановленому законом.
За дане порушення суб’єкт господарювання понесе відповідальність у вигляді значних фінансових санкції згідно чинного законодавства.


УПСЗННавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами