Нова Каховка | 29 Лютого 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-02-11 » Новини

» Щорічний чемпіонат м. Нова Каховка з футзалу серед аматорських команд, сезону 2018-2019 років (І Ліга)

Щорічний чемпіонат м. Нова Каховка з футзалу серед аматорських команд, сезону 2018-2019 років (І Ліга)

10 лютого 2019 року в спортивному залі «Будівельник» завершився щорічний чемпіонат міста Нової Каховки з футзалу серед аматорських команд, сезону 2018-2019 років. У змаганнях брали участь вісім команд, 6 з яких з Нової Каховки, а саме: «Фантом», «Нова Каховка», «Таврія», «Ротор-Норма», «Голландець», «Шахтар» та 2 команди «Колос» з с. Чорнянка і «Вікторія» з смт. Асканія-Нова.
На нагороджені цього щорічного чемпіонату, який проходив за підтримки громадської організації «Федерація футболу у м. Нова Каховка», відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради до футзалістів звернувся перший заступник міського голови та голова громадської організації «Федерація футболу у м. Нова Каховка» Леонід Чурсинов, який наголосив про відмінність системи чемпіонату, яка вперше була застосована, а саме проведення ігор в двох залах і в два кола. Він подякував їм за участь у чемпіонаті і привітав їх із успішним завершенням. Також до привітань долучилася Наталія Таран – начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради.
За підсумками всіх зіграних матчів, які відбувались згідно календарю ігор в спортивних залах «Гарт» та «Будівельник» призові місця посіли наступні команди: І місце – команда «Голландець», вже другий рік поспіль, ІІ місце – команда «Таврія», ІІІ місце посіла команда «Вікторія» з смт. Асканія-Нова.
Інші результати команд з таблиці чемпіонату: IV місце – «Шахтар», V місце – «Колос», VI місце – «Ротор-Норма», VII місце – «Нова Каховка», VIII місце – «Фантом».
Суддівська колегія, яку очолив Корольський Сергій Володимирович, за традицією визначила грамотами та пам’ятними статуетками кращих гравців чемпіонату. Кращим гравець чемпіонату став Віталій Горбачов (команда «Голандець»), кращий бомбардир – гравець з команди «Вікторія» Тяпко Богдан, який за час проведення чемпіонату забив 37 м’ячів. Серед воротарів відзначено Проуторова Віталія з команди «Ротор-Норма». Усі команди-призери отримали командні та індивідуальні грамоти, а чемпіони отримали великий перехідний кубок.
Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради вітає переможців та призерів чемпіонату і виражає вдячність всім учасникам, а також всім завдяки кому відбулось проведення цього щорічного чемпіонату.


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами