Нова Каховка | 04 Квітня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-02-08 » Новини

» Про нагородження за підсумками роботи у сфері цивільного захисту у 2018 році

Про нагородження за підсумками роботи у сфері цивільного захисту у 2018 році

У січні 2019 року у Головному Управлінні ДСНС України у Херсонській області під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Чабана В.І. відбулися збори керівного складу Херсонської області щодо підведення підсумків роботи у сфері цивільного захисту у 2018 році та визначення основних завдань у зазначеній сфері на 2019 рік.
Делегацію Нової Каховки очолював заступник міського голови, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Замковий В.М.
На зборах відбулося підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту за минулий рік та визначено завдання у цій сфері на 2019 рік.
Перед присутніми виступили директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Сулімов О.С., начальник Головного Управління ДСНС України у Херсонській області Чорний С.М.
За підсумками 2018 року у сфері цивільного захисту Нову Каховку відзначено у кращий бік серед інших районів та міст області. За результатами роботи за 2018 рік було заохочено співробітників управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради. Так, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток цивільного захисту та за результатами комплексної перевірки стану планування заходів цивільного захисту ланками територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, почесною грамотою голови Херсонської обласної державної адміністрації нагороджено начальника відділу цивільного захисту населення і території управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради Іщук Ельвіру Олексіївну. Подякою голови Херсонської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток цивільного захисту та за результатами комплексної перевірки стану планування заходів цивільного захисту ланками територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту заохочено інспектора з питань евакуації та оповіщення відділу цивільного захисту населення і території управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради Іпатова Віталія Дмитровича.


Управління з питань надзвичайних ситуацій
та цивільного захисту населенняНавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами