Нова Каховка | 04 Квітня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-02-04 » Новини

» Аматорські колективи Нової Каховки фестивалили в місті-партнері Дрогобич

Аматорські колективи Нової Каховки фестивалили в місті-партнері Дрогобич

Як ми вже повідомляли, чисельна делегація Нової Каховки на чолі із заступником міського голови Володимиром Сироваткою та керівником відділу культури та туризму Наталією Зарудною відвідала місто-партнер Дрогобич та взяла участь у ХХVIII Різдвяному фестивалі “Колядує Франкове Підгір’я”.

Відразу після фестивалю кореспондент Online Нова Каховка зв’язався по телефону з керівником відділу культури та туризму Новокаховської міськради Наталією Зарудною та попросив прокоментувати цей захід.
— Після побаченого складно назвати це дійство заходом. Насправді – відбулося свято народної творчості і українського фольклору. Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, освячені віками. Але звичаї — це не відокремлене явище в житті народу, це — втілені в рух і дію світовідчуття, світосприймання та взаємини між окремими людьми. Саме тому народна творчість нерозривно пов’язана з життям народу. Ви тільки вдумайтесь, 28-й рік підряд дрогобичанни проводять свій фестивль, на який запрошують колективи Львівщини та інших регіонів. Цього року така честь випала нашим аматорам, а саме: зразковому ансамблю танцю “Сонечко”, народній вокально-естрадній студії “Джерела” та вокальному тріо Палацу культури “Горлиця”. Важко передати відчуття після цього величного дійства-фестивалю, що проходив на сцені Дрогобицького Народного дому імені Івана Франка. Як кажуть в народі, ми і себе показали та на інших подивились. Глядачі радо і дуже тепло зустрічали кожен номер своїх земляків, а нас вітали гучними оплескамита та оваціями. Неможливо передати словами і світлинами усе дійство, яке тривало майже три години. Ми дуже вражені побаченим, перебуваємо в доброму настрої і особливому піднесенні. Кожен колектив отримав окрему подяку від господарів фестивалю, а керівник нашої делегації Володимир Сироватка вручив подяку міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка художньому керівнику, головному диригенту Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України Світлані Майданик за виступ колективу на минулорічному Дні нашого рідного міста, — повідомила Наталія Сергіївна та пообіцяла розповісти подробиці відвідин міста-партнера Дрогобич після повернення.
Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж з ХХVIII Різдвяного фестивалю “Колядує Франкове Підгір’я”.


Матеріали Online Нова Каховка


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами