Новая Каховка | 08 Июля 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской обединенной территориальной громады

2019-01-31 » Новости

» Обговорення питання неформальної зайнятості на засіданні комісії з питань легалізації!

Обговорення питання неформальної зайнятості на засіданні комісії з питань легалізації!

29 січня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання проходило під головуванням заступника міського голови Замкового В.М. В роботі засідання взяли участь 10 членів складу комісії.
Так, часто наші бізнесмени демонструють рідкісну винахідливість навіть і вигадки, аби тільки не платити податки. Тому, головним питанням, що розглядалось на засіданні, було обговорення питання щодо неформальної зайнятості для громадянина Новокаховської територіальної громади, це не тільки індивідуальна, але й сімейна стратегія. Залучення до неформальної діяльності одного або кількох членів родини можна трактувати як своєрідний соціокультурний чинник поведінки у сфері зайнятості, яка дає змогу збільшувати особистий і сімейний дохід.
З запрошеним на комісію громадянином проведена інформаційна-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм чинного законодавства, зокрема, в частині: особи, які мають намір провадити незалежну професійну діяльність, підлягають взяттю на облік як самозайняті особи у контролюючих органах, згідно з чинним законодавством.
На завершення заступник міського голови Замковий В.М. наголосив, що питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення перебувають на постійному контролі комісії з питань легалізації.
Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства.
Шановні працедавці! Не чекайте інспекційного відвідування, своєчасно оформляйте найнятих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату.
Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність.


УПСЗННавигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы