Нова Каховка | 04 Квітня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-01-31 » Новини

» Обговорення питання неформальної зайнятості на засіданні комісії з питань легалізації!

Обговорення питання неформальної зайнятості на засіданні комісії з питань легалізації!

29 січня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання проходило під головуванням заступника міського голови Замкового В.М. В роботі засідання взяли участь 10 членів складу комісії.
Так, часто наші бізнесмени демонструють рідкісну винахідливість навіть і вигадки, аби тільки не платити податки. Тому, головним питанням, що розглядалось на засіданні, було обговорення питання щодо неформальної зайнятості для громадянина Новокаховської територіальної громади, це не тільки індивідуальна, але й сімейна стратегія. Залучення до неформальної діяльності одного або кількох членів родини можна трактувати як своєрідний соціокультурний чинник поведінки у сфері зайнятості, яка дає змогу збільшувати особистий і сімейний дохід.
З запрошеним на комісію громадянином проведена інформаційна-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм чинного законодавства, зокрема, в частині: особи, які мають намір провадити незалежну професійну діяльність, підлягають взяттю на облік як самозайняті особи у контролюючих органах, згідно з чинним законодавством.
На завершення заступник міського голови Замковий В.М. наголосив, що питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення перебувають на постійному контролі комісії з питань легалізації.
Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства.
Шановні працедавці! Не чекайте інспекційного відвідування, своєчасно оформляйте найнятих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату.
Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність.


УПСЗННавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами