Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-01-04 » Новости

» До 80-ї річниці від Дня народження А.П.Бахути

До 80-ї річниці від Дня народження А.П.Бахути

Він любив життя, людей, батьківщину, сонце, зорі, вітер, бездонну небесну глибінь – вбирав у себе незбагнені масштаби навколишнього світу. Журналіст, істинний лицар пера, він дуже багато працював не тільки в редакційному кабінеті, а й у тихій світлиці рідного будинку, створюючи чудові, гострі, чесні, ліричні і критичні поезії.
У філософських віршах-міркуваннях він міг сказати переконливим художнім словом свою думку про важливі питання буття, про далеке і близьке, про правду і кривду, про потайне і відверте, про добро і зло… Магія його слова, до якого хочеться повертатися знову і знову, - невичерпне джерело мудрості, сили і чистоти духу, мужності, краси і кришталево-чистої душі, любові. Низка віршів Поета носить романтико-героїчний, публіцистичний характер. Є вірші епічного, побутово-фольклорного характеру. Високий стиль поета оспівує рідний край і милу землю та людину – творця на ній.
Був Анатолій Павлович непересічним, сміливим, непокірним, але добрим та милосердним, з вселенською скорботою за недосконалість світу і кожної людини зокрема. Гордий, самітній і хворий він приходив на тиху вуличку у свій будиночок і творив, щоб залишити те, що нього на душі.
Знайомлячись з творчим доробком Анатолія Павловича ми поринаємо у прекрасний світ лірики, патріотичності, громадянської мужності, безкомпромісної боротьби з ницістю і підступністю, поезією, яка вчить відстоювати правду і розкриває кращі риси нашого народу. Поет мріяв, щоб слово його залишилось у серцях українців: стало розрадою у важкі хвилини життя і передавало світло його душі наступним поколінням.
Щира пам’ять і поклоніння перед істинним талантом Анатолія Павловича усіх, хто його знав, відобразилось у різних періодичних виданнях кількасот його творів, виданих у п’яти колективних збірничках, де вміщено чимало його віршів. Вийшли з друку і окремі збірки Анатолія Бахути: «Дань», «Вибрані твори», «Сталеві бризки».
Літературно-меморіальний музей А.П.Бахути пильно зберігає надбання культурної спадщини Поета, та постійно проводить роботу з популяризації кращих творів талановитого письменника.
Літературно-меморіальний музей Анатолія Бахути готується 10 січня відзначити 80-річчя від дня народження нашого земляка - поета, лауреата Міжнародної премії імені Кручоних. Керівництво музею щиро дякує всім, хто не стоїть осторонь від проблем музею і запрошує всіх мешканців міста 10 січня 2019 року о 10-й годині завітати до музею (м. Нова Каховка, вул. Шевченка, 7). Ще раз буде нагода доторкнутися до чудової поезії славного поета-земляка, Анатолія Павловича Бахути, творча спадщина якого віднині стає національним надбанням українського народу.


Відділ культури і туризму
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы