Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-01-04 » Новости

» Звіт про роботу за 2018 рік

Звіт про роботу за 2018 рік

За підсумками 2018 року міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради спільно із суб’єктами соціальної роботи постійно проводиться робота щодо своєчасного виявлення та обліку сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.
Протягом 2018 року на обліку центру перебувало 40 родин, в яких виховується 76 дітей. За результатами проведеної роботи у зв’язку з подоланням та мінімізацією ризиків складних життєвих обставин знято з обліку 21 родину. Протягом зазначеного періоду на обліку перебувало 12 родин, в яких мали місце випадки вчинення домашнього насильства. Із них - 2 сім’ї, в яких зафіксовані факти жорстокого поводження відносно 2 дітей. Одну родину знято з соціального супроводу з позитивним результатом.
Під соціальним супроводом протягом зазначеного періоду перебувало 30 родин, в яких виховується 53 дитини, протягом 2018 року сім’ям надано 1800 соціальних послуг. У результаті проведеної роботи із соціального супроводу знято 23 родини (з них: 21 - у зв’язку з подоланням складних життєвих обставин, 1 – з негативним результатом, 1 - у зв’язку зі зміною місця проживання), взято під соціальний супровід 15 родин.
З метою підтвердження проживання дитини з матір’ю та стану житла у якому виховуються діти, проведено перевірку 185 родин у яких виховується 237 дітей. Під час перевірки родинам надано 426 різноманітних соціальних послуг.
Проведено вибіркову перевірку 233 сімей з новонародженими дітьми, щодо цільового використання державної соціальної допомоги на дитину. При складанні акту оцінки потреб сім’ї, було встановлено, що потреби дітей задовольняються в повному обсязі. Фахівцями виявлену одну родину, яка не проживає на території Новокаховської міської ради та отримує допомогу, тому родині припинено подальші виплати державних допомог. Під час перевірки родинам надано 467 різноманітних соціальних послуг.
Забезпечується соціальне супроводження 4 прийомних сімей в яких виховується 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, проведено роботу щодо придбання 8 квартир для осіб з числа дітей-сиріт, які проживають на території Новокаховської міської ради віком від 18-23 роки, у власність.
Протягом 2018 року центр проводив широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста. Загалом проведено 237 групових заходів, якими охоплено 6788 осіб, розповсюджено 5019 інформаційно-просвітницьких матеріалів (плакати, буклети, листівки), розміщено 63 статті на офіційному сайті м. Нова Каховка.
До центру на консультацію може звернутися будь яка особа яка потребує допомоги та поради, наголошуємо, що послуги, які надаються фахівцями є державними і здійснюються на безоплатній основі. Адреса: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5. тел. 5-37-58


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы