Нова Каховка | 21 Січня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2019-01-03 » Новини

» Комунальний заклад «ЦМЛ м.Нова Каховка» став неприбутковим підприємством

Комунальний заклад «ЦМЛ м.Нова Каховка» став неприбутковим підприємством

20 грудня 2018 року рішенням 56 сесії Новокаховської міської ради 7 скликання №1642 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» завершився процес перетворення колишнього комунального закладу «ЦМЛ м.Нова Каховка». Про це 26 грудня зроблено запис в Єдиному державному реєстрі підприємств, організацій України (ЄДПРОУ).
Таким чином Новокаховська міська лікарня, до речі, однією з перших на Херсонщині, завершила всі необхідні юридичні дії в рамках медичної реформи, що набирає обертів в Україні.

Про це редакцію Онлайн Нова Каховка проінформував головний лікар новоствореного підприємства Ігор Гайдаманчук.
Все це зроблено з метою реалізації головного принципу медичної реформи «гроші ходять за пацієнтом».

Зараз в країні іде процес відпрацювання фінансової взаємодії між Національною службою здоров’я України, через яку буде йти фінансування всієї медичної галузі, та лікувальних закладів вторинної спеціалізованої медичної допомоги в стаціонарах та поліклініках. За планом цей процес повинен запрацювати з 1 липня 2019 року.
Фінансовий зиск від переходу до концепції «гроші ходять за пацієнтом» наприкінці минулого року вже відчули медичні працівники первинної ланки, Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Заробітна плата сімейних лікарів та дільничих терапевтів по місту Нова Каховка складає до 16 тис. грн.

В організаційному плані перетворення розширює права керівництва лікарні щодо утримання необхідної кількості лікарів тієї чи іншої спеціалізації за фактичною потребою, а не за встановленою наказом Мінздраву нормою. Та ж можливість буде і в питанні утримання спеціалізованих відділень лікарні.

Сподіваємось, що проведені зміни принесуть зиск як лікарям та медичному персоналу лікарні, так і усім потенційним клієнтам закладу – мешканцям Новокаховської громади.

Матеріали Onlne Нова Каховка


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами