Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-01-03 » Новости

» Комунальний заклад «ЦМЛ м.Нова Каховка» став неприбутковим підприємством

Комунальний заклад «ЦМЛ м.Нова Каховка» став неприбутковим підприємством

20 грудня 2018 року рішенням 56 сесії Новокаховської міської ради 7 скликання №1642 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» завершився процес перетворення колишнього комунального закладу «ЦМЛ м.Нова Каховка». Про це 26 грудня зроблено запис в Єдиному державному реєстрі підприємств, організацій України (ЄДПРОУ).
Таким чином Новокаховська міська лікарня, до речі, однією з перших на Херсонщині, завершила всі необхідні юридичні дії в рамках медичної реформи, що набирає обертів в Україні.

Про це редакцію Онлайн Нова Каховка проінформував головний лікар новоствореного підприємства Ігор Гайдаманчук.
Все це зроблено з метою реалізації головного принципу медичної реформи «гроші ходять за пацієнтом».

Зараз в країні іде процес відпрацювання фінансової взаємодії між Національною службою здоров’я України, через яку буде йти фінансування всієї медичної галузі, та лікувальних закладів вторинної спеціалізованої медичної допомоги в стаціонарах та поліклініках. За планом цей процес повинен запрацювати з 1 липня 2019 року.
Фінансовий зиск від переходу до концепції «гроші ходять за пацієнтом» наприкінці минулого року вже відчули медичні працівники первинної ланки, Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Заробітна плата сімейних лікарів та дільничих терапевтів по місту Нова Каховка складає до 16 тис. грн.

В організаційному плані перетворення розширює права керівництва лікарні щодо утримання необхідної кількості лікарів тієї чи іншої спеціалізації за фактичною потребою, а не за встановленою наказом Мінздраву нормою. Та ж можливість буде і в питанні утримання спеціалізованих відділень лікарні.

Сподіваємось, що проведені зміни принесуть зиск як лікарям та медичному персоналу лікарні, так і усім потенційним клієнтам закладу – мешканцям Новокаховської громади.

Матеріали Onlne Нова Каховка


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы