Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-01-03 » Новости

» Новорічні дарунки новокаховчан отримали на передовій бійці 57-ї ОМБр

Новорічні дарунки новокаховчан отримали на передовій бійці 57-ї ОМБр

Напередодні Новорічних свят відбулася чергова поїздка новокаховської делегації на передову в розташування 57-ї окремої мотопіхотної бригади, яка з минулого року постійної дислокується у Новій Каховці. Нині ж її бійці перебувають в зоні проведення ООС. Про це повідомив волонтер, підприємець, депутат міської ради Олександр Афанасьєв.
Новорічні подарунки бійцям заздалегідь готували школярі, їх батьки і педагоги НВК №2, ЗОШ №3, 6, 8, які вирішили поділитися святковим настроєм, зігріти теплом і турботою українських захисників.
Бійці щиро подякували всім, хто долучився до привітань та збору допомоги військовим: міському голові Володимиру Коваленку, волонтеру Анатолію Обельцю, директору з безпеки «ПРАТ Чумак» Олександру Бойку, родина якого передала 50 кг смачного сала, Роману Савічу за яблука та інверторну сварку для окремої реактивної артилерійської батареї, Сергію Коханову за допомогу в придбанні ліків.

Також величезна подяка всім небайдужим людям, які подбали про те, щоб українські бійці на передовій відчули чарівність новорічних та різдвяних свят, отримали приємні і такі бажані подарунки з дому.
Під час наради 2 січня 2019 року міський голова Володимир Коваленко подякував своєму раднику Володимиру Федченку і депутату міської ради Олександру Афанасьєву, які з представниками відділів культури, освіти побували на передовій і передали подарунки і необхідну допомогу бійцям.

«Ми будемо постійно допомагати нашим бійцям. І ви всі будете до цього причетні», – звернувся до керівників міський голова. – В бюджеті міста передбачено кошти на надання такої підтримки. Наступна делегація вирушить з допомогою військовим наприкінці січня 2019 року».

Крім того, Володимир Коваленко зазначив: в системі Управління з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення необхідно визначити працівника, який відповідатиме за питання, пов’язані з бригадою територіальної оборони міста – місце розташування, питання збереження майна. Це не додаткова штатна одиниця – в штаті управління є потрібні працівники. На потреби територіальної оборони будуть направлені кошти з міського бюджету.Матеріали Online Нова Каховка


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы