Нова Каховка | 22 Липня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-01-03 » Новини

» Новорічні дарунки новокаховчан отримали на передовій бійці 57-ї ОМБр

Новорічні дарунки новокаховчан отримали на передовій бійці 57-ї ОМБр

Напередодні Новорічних свят відбулася чергова поїздка новокаховської делегації на передову в розташування 57-ї окремої мотопіхотної бригади, яка з минулого року постійної дислокується у Новій Каховці. Нині ж її бійці перебувають в зоні проведення ООС. Про це повідомив волонтер, підприємець, депутат міської ради Олександр Афанасьєв.
Новорічні подарунки бійцям заздалегідь готували школярі, їх батьки і педагоги НВК №2, ЗОШ №3, 6, 8, які вирішили поділитися святковим настроєм, зігріти теплом і турботою українських захисників.
Бійці щиро подякували всім, хто долучився до привітань та збору допомоги військовим: міському голові Володимиру Коваленку, волонтеру Анатолію Обельцю, директору з безпеки «ПРАТ Чумак» Олександру Бойку, родина якого передала 50 кг смачного сала, Роману Савічу за яблука та інверторну сварку для окремої реактивної артилерійської батареї, Сергію Коханову за допомогу в придбанні ліків.

Також величезна подяка всім небайдужим людям, які подбали про те, щоб українські бійці на передовій відчули чарівність новорічних та різдвяних свят, отримали приємні і такі бажані подарунки з дому.
Під час наради 2 січня 2019 року міський голова Володимир Коваленко подякував своєму раднику Володимиру Федченку і депутату міської ради Олександру Афанасьєву, які з представниками відділів культури, освіти побували на передовій і передали подарунки і необхідну допомогу бійцям.

«Ми будемо постійно допомагати нашим бійцям. І ви всі будете до цього причетні», – звернувся до керівників міський голова. – В бюджеті міста передбачено кошти на надання такої підтримки. Наступна делегація вирушить з допомогою військовим наприкінці січня 2019 року».

Крім того, Володимир Коваленко зазначив: в системі Управління з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення необхідно визначити працівника, який відповідатиме за питання, пов’язані з бригадою територіальної оборони міста – місце розташування, питання збереження майна. Це не додаткова штатна одиниця – в штаті управління є потрібні працівники. На потреби територіальної оборони будуть направлені кошти з міського бюджету.Матеріали Online Нова Каховка


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами