Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-01-02 » Новости

» Відкрита першість м. Нова Каховка з футзалу «Новорічний кубок»

Відкрита першість м. Нова Каховка з футзалу «Новорічний кубок»

27 грудня 2018 року в спортивному залі ФОК «Гарт» за підтримки міського голови Коваленка Володимира Івановича, «Федерації футболу міста Нова Каховка», відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту та благодійного фонду Ігоря Колихаєва відбулась відкрита першість міста Нова Каховка з футзалу «Новорічний кубок» серед юнаків 2004-2005 р.н., (тренер НСК «Енергія» Бакулін Анатолій Миколайович). Участь у змаганнях брали 5 команд, одна з яких із смт. Нижні Сірогози.
На урочисте відкриття із привітальними словами та солодкими подарунками від міського голови з нагоди наступаючих новорічних свят завітали перший заступник міського голови та голова «Федерації футболу у місті Нова Каховка» Чурсинов Леонід Григорович, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Дзюба Артем Володимирович та представник фонду Ігоря Колихаєва - Лях Наталія Анатоліївна, які привітали їх із перемогою на нещодавньому новорічному кубку у Львові, побажали й надалі наполегливо тренуватись аби продовжувати перемагати у різноманітних турнірах та з часом зайняти основне місце в старті нашої професійної команди «Енергія». Після урочистого відкриття було вручено всім командам подарунки від благодійного фонду Ігоря Колихаєва та солодкі подарунки від міського голови Володимира Коваленка. Вже традицією першості стало участь батьківської команди у змаганнях, тому батьки разом із дітьми отримали позитивний заряд та гарний настрій.
Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради вітає спортсменів, їх батьків та тренера НСК «Енергія» із наступаючими новорічними святами та бажає радісно зустріти Новий Рік та Різдво Христове і тільки перемог у різноманітних турнірах, чемпіонатах та кубках у 2019 році.


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спортуНавигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы