Новая Каховка | 23 Мая 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-12-06 » Новости

» Подяка благодійникам до прийняття участі у м. Нова Каховка Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя»

Подяка благодійникам до прийняття участі у м. Нова Каховка Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя»

У рамках проведення в місті щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» до Міжнародного дня людей похилого віку та Міжнародного дня людей з інвалідністю взяли участь багато підприємств, організацій, благодійників, підприємців.
З початку проведення акції «Милосердя» до керівників підприємств, установ та організацій міста було направлено 63 листи з проханням підтримати благодійну акцію та надати посильну грошову допомогу одиноким громадянам похилого віку, ветеранам праці та особам з інвалідністю з нагоди організації та проведення святкових заходів. Під час проведення акції «Милосердя» за вересень-грудень місяць на спеціальний рахунок територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від підприємств, установ та організацій надійшли кошти у загальній сумі - 6,990,00 грн.
Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу – КП Новокаховське ШЕУ- 1000,00 грн., ТОВ «Стоматологічна поліклініка» - 400,00 грн, ПП «Усмішка» - 500,00 грн., магазин «Океан» ПП Качмарик В.В. –200,00 грн., Новокаховський автовокзал – 300,00 грн., ЗОШ № 6 – 200,00 грн., я/с «Сокольонок» - 200,00 грн., територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської Новокаховський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів –310,00 грн., КП «Новокаховський міський ринок»- 1000,00 грн., Новокаховська гімназія – 300,00 грн.
До Міжнародного дня людей похилого віку 17 ветеранам з числа одиноких громадян, ветеранів праці, якими опікується територіальний центр надано грошову допомогу у сумі 2740,00 грн. та до Міжнародного дня людей з інвалідністю 13 особам з інвалідністю забезпечено надання грошової допомоги у сумі 2655,00 грн.   
Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя» триває до кінця грудня 2018 року і кошти, що надходять та знаходяться на благодійному рахунку будуть роздані особам з інвалідністю, одиноким пенсіонерам, що потребують грошової допомоги.
Також висловлюємо щиру подяку за надану допомогу у проведенні акції «Милосердя» ТОВ «Південмлин» Мороз Зінаїді Мар’янівні, яка забезпечила громадян похилого віку макаронними виробами та борошном у кількості 208,0 кг та виконавчому директору ДП «ДАФ ім. Солодухіна» Давиденку Сергію Вікторовичу у наданні благодійної допомоги – яблуками у кількості 400 кг для одиноких людей похилого віку.

З метою належного відзначення Міжнародного дня людей похилого віку 01 жовтня 2018 року та Міжнародного дня людей з інвалідністю 03 грудня 2018 року для громадян похилого віку, людей з інвалідністю, що обслуговуються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було організовано 120 благодійних обідів у кафе та барах міста та святкову піцу «Банзай» Русланом Тен.            
Висловлюємо щиру подяку за підготовку та проведення благодійних обідів начальнику відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради Малій Тетяні Михайлівні, бару «Роджер» (ТОВ «Гріс»), їдальня «Смачна країна» (ФОП Лобанова Тетяна Михайлівна), кафе «Харчевня» (ФОП Подунай Тетяна Василівна, кафе «Саламандра» (ФОП Гарбар Анатолій Петрович), кафе «Завітайте до Тетяни» (ФОП Крименчук Тетяна Михайлівна), «Казкова діброва» , «Перепелячий дворик» (ФОП Скурська Людмила Василівна).
Милосердя й увагу до похилих людей необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня... Старість не обмине нікого. Простягнемо свою руку допомоги вже зараз… Адже для вас – це лишень краплина уваги, а для людей похилого віку – океан доброти, для вас – це миттєвий порух душі, а для них – невимовне почуття вдячності і щастя, для вас – це хвилина, а для них – останні миті, зігріті теплом вашого серця. Нехай кожен ваш вчинок стає прикладом для інших та спонукає до активних дій, а суспільство справедливо віддячує вам добром і повагою!


Територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы