Новая Каховка | 23 Мая 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-12-06 » Новости

» Шкільний етап виставки-конкурсу «Букет замість ялинки» у Дніпрянській ЗОШ

Шкільний етап виставки-конкурсу «Букет замість ялинки» у Дніпрянській ЗОШ

Зустріч Нового року нерозривно пов’язана в нашому житті із зеленою красунею-ялинкою, яка прикрашає наші домівки під час зимових свят. Виявляється, що створити відчуття свята, радісного чекання новорічного дива можна і без знищення хвойних дерев. Набагато оригінальніше та цікавіше прикрасити оселю зимовими букетами і святковими композиціями, які можна виготовити власними руками.
4 грудня, в Дніпрянській ЗОШ I-III ступенів було організовано та проведено шкільний етап виставки-конкурсу «Букет замість ялинки». На виставку представлено 86 робіт, які виготовили учні 1-11 класів. Найактивнішими учасниками виставки стали учні початкової школи. Хочеться відмітити, що в цьому році, як і у минулі роки, калейдоскоп дитячої фантазії вражав оригінальністю, вишуканістю та неповторністю. Різноманітні техніки виконання, цікаві композиційні рішення втілилися в майстерно виконаних роботах учасників конкурсу.
Дуже важко було визначити переможців, та все ж таки журі вирішило, що ними стали:
- у номінації «Патріотична ялинка»: Єва Калініна, учениця 2-Б класу;
- у номінації «Екоялинка»: Михайло Колоколов та Дмитро Ступін, учні 2-А класу; Іван Піддубний, учень 2-Б класу; Еріка Маркітан, учениця 3-Б класу; Софія Шаповал та Іванна Гуменяк, учениці 4-А класу; Вікторія Мартюшева та Віра Шваничик, учениці 5-Б класу;
- у номінації «Новорічно-різдвяна композиція»: Яна Березуцька та Єва Черняховська, учениці 1-А класу; Єгор Дубей, учень 1-Б класу; Софія Мариноха, учениця 2-А класу; Стефан Лук’яненко, Олександра Андрущук та Ярослава Бородкіна, учні 2-Б класу, Єгор Іщенко, учень 3-А класу; Ксенія Березуцька та Кирило Шавкун, учні 5-А класу; Володимир Анастасьєв та Максим Смирнов, учні 6-А класу;
- у номінації «Креативна ялинка»: Софія Шаповал, учениця 4-А класу; Олександр Ніколаєв , учень 4-Б класу; Микита Колоколов, учень 11 класу.
Учнівські роботи мали змогу переглянути учні, вчителі та батьки.
Юні майстри довели, що створення новорічних композицій, букетів та ялинок – це екологічно, зручно, сучасно, привабливо та стильно!


Заступник директора з виховної роботи
Дніпрянської школи
Раїса Фединяк
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы