Новая Каховка | 23 Мая 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-12-04 » Новости

» Служба у справах дітей приєдналася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Служба у справах дітей приєдналася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Протидію явищу насильства в родині було розпочато з прийняття 15 листопада 2001 року Верховною Радою України Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», в якому визначено основні поняття у сфері попередження насильства в сім’ї, форми насильства (фізичне, психологічне, сексуальне, економічне), а також органи і установи, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї.
Майже 17 років діяв цей закон. Однак в реальному житті постраждалі члени сім’ї та діти частіше залишались сам на сам із домашнім терором.
Минулий рік став переломним у питаннях прав людини не лише в Україні, а й у всьому світі. Слова "фемінізм" та "насильство" стали найбільш запитуваними у пошукових інтернет-системах. Намагаючись вирішити проблему домашнього насильства, у грудні 2017 року Верховна Рада ухвалила закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», в якому запропоновано новий підхід (із використанням європейських стандартів) до боротьби з цим негативним явищем у суспільстві. Новий закон набув чинності з 7 січня 2018 року.
Спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради традиційно приєдналися до проведення акції «16 днів проти насильства». На початку акції відбулися зустрічі спеціалістів служби з працівниками дошкільних навчальних закладів №9 «Оленка» та №18 «Івонька», адміністрацією Корсунської загальноосвітньої школи Новокаховської міської ради щодо надання консультації з питань оновлення законодавчих актів про попередження домашнього насильства; ефективності взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству; інформування про роботу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги у випадках домашнього насильства №38 м. Нова Каховка. Не залишилось поза увагою і питання щодо здійснення діяльності стосовно захисту прав дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах; попередження дитячої бездоглядності та безпритульності. Спеціаліст служби надав методичні рекомендації, відповів на запитання.
Відповідно до Плану заходів служби у справах дітей з проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у 2018 році спеціалісти служби у справах дітей розпочали проведення профілактичних заходів для учнів/студентів закладів освіти різного рівня акредитації щодо запобігання домашнього насильства та булінгу.
               
                                                                                 
Служба у справах дітей


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы