Новая Каховка | 23 Мая 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-11-29 » Новости

» Увага!

Увага!

05 грудня 2018 року об 11 год. 30 хв. в приміщенні Новокаховського управління (конферецзал) відбудеться семінар для платників податків за участю керівного складу Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Тема семінару: "Добробут місцевих громад – вчасно сплачені податки та збори. Огляд змін податкового законодавства для юридичних та фізичних осіб".

За 10 місяців платниками сплачено 492,2 млн. грн. єдиного внеску

Протягом січня – жовтня 2018 року Новокаховське управління забезпечило надходження єдиного внеску на загальну суму 492,2 млн. гривень. За словами начальника Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м. Севастополі Галини Серебрянської, це на 136 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.
При цьому, лише у жовтні поточного року платники єдиного внеску перерахували на рахунки Держказначейства 55,7 млн.грн., що на 11,3 млн. грн. більше, ніж в десятому місяці 2017 року.

Впродовж десяти місяців 2018 року понад 2,7 тисячі «спрощенців» - фізичних осіб Нової Каховки сплатили до бюджету 26,5 млн. гривень

Станом на 01.11.2018 у м. Нова Каховка працюють 2774 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.
745 підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, 1247 зареєстровані на другій групі та 782 працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.
З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Нової Каховки сплатили до місцевих бюджетів 26,5 млн. грн. єдиного податку, що на 4,8 млн. грн., або на 22,1%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

До уваги платників! Дотримуйтеся порядку заповнення документів при розрахунках з бюджетом

Новокаховське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу на необхідність правильного заповнення платіжних документів на сплату податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску.
Слід враховувати, що за правильність заповнення реквізитів в платіжних документах відповідальність несе не банківська установа, а платник податків.
Тому, з метою уникнення помилок та запобігання нарахування штрафних санкцій при сплаті платежів, необхідно дотримуватися вимог Порядку заповнення документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 року № 666 (далі Порядок).   
Згідно з Порядком в полі № 3 розрахункового документа обов’язково зазначається податковий номер платника податків. Тобто, у разі перерахування платником податку за себе у цьому полі ставиться його особистий податковий номер.
Крім того, у вказаному Порядку наведені приклади заповнення поля «Призначення платежу» у різних випадках. Особливу увагу при заповненні цього поля потрібно приділяти правильності визначення коду видів сплати. Перелік кодів видів сплати за податками, зборами та митними платежами наведено в додатку до наказу МФУ від 24.07.2015 року № 666.
Тестування сервісу ДФС E-Receipt – триває

Новокаховське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі запрошує платників податків взяти участь у тестуванні електронного сервісу E-Receipt.
Для тестування пропонується безплатне клієнтське програмне забезпечення (інсталяційний пакет) для операційних систем Windows та Android, що розміщене за посиланням.
Для реєстрації кас та касирів у приватній частині Електронного кабінету створено електронний сервіс «Експериментальний проект РРО».
Даний сервіс надає можливість платникам обрати із запропонованого списку господарську одиницю, де розміщено касу, пілотний проект, у якому вона візьме участь, та зареєструвати в режимі он-лайн касу та касирів.
Для того, щоб розпочати роботу з касою необхідно відкрити зміну, сформувати електронний чек.
Формування електронного чеку здійснюється за допомогою довідника номенклатури товару, який необхідно заповнити до початку роботи з касою відповідно до інструкції користувача, що розміщена за посиланням.
Інструкція користувача щодо роботи з сервісом в Електронному кабінеті розміщена в меню «Допомога».
За результатами тестування інформаційної системи E-Receipt ДФС надасть до Мінфіну пропозиції щодо участі у експериментальному проекті.

Сторінка Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі у Facebook!

Новокаховське управління ГУ ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы