Новая Каховка | 23 Мая 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-11-26 » Новости

» Увага! Податковий борг платників податків м. Нова Каховка

Увага! Податковий борг платників податків м. Нова Каховка

Працівники Новокаховського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі занепокоєні зростанням податкового боргу (в т.ч. і по ЄСВ) та закликають всіх платників не відкладати на завтра сплату сум заборгованості, які з кожним днем зростають. Також доводимо до Вашого відома, що суми недоїмки по ЄСВ не підлягають списанню. Чинним законодавством не передбачено розстрочення чи відстрочення заборгованості зі сплати ЄСВ. Хочеться звернути увагу і на те, що у зв’язку із змінами, які внесені до Закону України від 08.07.2010 №2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" починаючи з 01.01.2017 не залежно від того отримано платником дохід (прибуток) чи ні, платник зобов’язаний сплатити ЄСВ, при цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць (в 2018 році – 819 грн.06 коп.). Тож, до тих пір, доки фізична особа-підприємець зареєстрований в ЄДР, йому будуть нараховуватись суми ЄСВ (по 819,06 грн. щомісячно). Крім того, вкотре нагадуємо, що на сьогодні у платників податків є унікальна можливість користуватися електронним сервісом «Електронний кабінет платника податків», завдяки якому можливо своєчасно відслідковувати стан розрахунків стосовно сплати податків та заборгованості перед бюджетом. Адже охопити шляхом інформування стосовно термінів сплати та наявних сум боргу 4169 платників м. Нова Каховка, які перебувають на обліку у Новокаховському управлінні, просто фізично не можливо, так як адмініструванням податків і зборів з фізичних осіб займаються лише 7 фахівців.
При сплаті сум податкового боргу просимо Вас враховувати, що за порушення законодавчо встановленого терміну сплати грошового зобов’язання відповідно до    ст. 126 Податкового кодексу України платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:
- при затримці до 30 календарних днів у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;
- при затримці більше 30 календарних днів – у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу. Також на суму боргу кожен день нараховується пеня (відповідно до ст. 129 ПКУ).
За порушення терміну сплати ЄСВ платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 20 відсотків (ч. 11 ст. 25 Закону України від 08.07.2010 №2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування").
У разі виникнення додаткових питань, що стосуються сплати та відповідності сум заборгованості, просимо звертатися до Центру обслуговування платників або за телефоном (05549) 4-53-44.


Новокаховське управління ГУ ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці
Крим та м. Севастополі


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы