Новая Каховка | 26 Февраля 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-11-26 » Новости

» Служба у справах дітей інформує

Служба у справах дітей інформує

22 листопада 2018 року відбувся одноденний тренінг з деінституалізації для міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей виконкому Новокаховської міської ради. Тренінг було проведено Швед Тетяною Антонівною, начальником відділу захисту прав дітей, профілактичної діяльності служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації.
Мета проведення заходу – посилення потенціалу фахівців, залучених до реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.
Під час навчання було сформовано розуміння того, які діти потребують особливого захисту держави, яку шкоду наносить інституційне виховання на розвиток дитини. Розкрито суть поняття «деінституалізація» та її складових. Роз’яснено що реформування діючої системи інституцій повинно відбуватися послідовно. В результати на зміну старої системи буде сформована нова система альтернативного догляду, яка забезпечить право дитини на проживання, догляд і виховання в сім’ї або в умовах, максимально наближених до сімейних, доступ до якісних соціальних, освітніх, медичних послуг у громадах. Було вказано на особливу роль міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в питаннях створення нових послуг альтернативного догляду на місцях.
У заході прийняли участь представники управління праці та соціального захисту населення, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, КЗ «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка», органу опіки та піклування Таврійської міської, Райської сільської рад, Новокаховського відділу поліції, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Новокаховської міської ради, Таврійського НРЦ ХОР, Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
У підсумку тренінгового заняття учасники і спікер дійшли висновку, що будь-які зміни потребують вдумливого і виваженого відношення до справи, врахування всіх можливих ризиків, вивчення ресурсів. Акцентовано увагу на тому, що в щоденній роботі кожного працівника, дотичного до долі дитини, дитяча безпека і благополуччя є пріоритетними.
Посадові особи усвідомлюють свою відповідальність за долю дітей і визнають, що сім’я є найкращим середовищем для виховання і розвитку дитини. Головною ж умовою безпеки і благополуччя дитини є збереження сім’ї для дитини.


Служба у справах дітей
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы