Новая Каховка | 22 Апреля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-11-09 » Новости

» Проблемний семінар «Використання ідей В. Сухомлинського у формуванні та збагаченні педагогічної культури вихователя» в ЗДО я/с № 8

Проблемний семінар «Використання ідей В. Сухомлинського у формуванні та збагаченні педагогічної культури вихователя» в ЗДО я/с № 8

7 листопада 2018 року в ЗДО яслах-садку № 8 «Черемушки» Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З.М.) було проведено проблемний семінар вихователем-методистом Столяр Наталією Петрівною за актуальною темою сьогодення:   «Використання ідей В. Сухомлинського у формуванні та збагаченні педагогічної культури вихователя», який присвячений   до 100 річчя В. Сухомлинського та в рамках дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня з проблеми «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в дошкільному навчальному закладі».
Про педагогічну культуру педагога завжди говорилося багато. Особливо це актуально сьогодні, коли використовуються технологічний підхід в освіті. Видатні педагоги гуманісти ставили перед особистістю педагога великі вимоги. Тому, метою проблемного семінару було: пропагування педагогічних ідей В.О. Сухомлинського, розширення знань учасників семінару про педагогічну культуру та її основні складові, формування вмінь організовувати і проводити інтерактивні форми роботи з дітьми і педагогами, стимулювання самовдосконалення вихователів.
На семінарі, який було проведено у формі ділової гри,   за допомогою інтерактивних вправ «Мозковий штурм», «Ерудити, вперед!», практичних вправ «Як звертатися до дитини», «Створення ситуації успіху» вихователі розвивали навички педагогічної культури, ділилися власним досвідом в роботі з дітьми, отримали великий багаж знань про форми роботи з дітьми за спадщиною В. Сухомлинського. Вихователь-методист Столяр Н.П. акцентувала увагу вихователів, що В.О. Сухомлинський особливу увагу звертав на виховання «відчуття слова та його відтінків», «створення ситуації успіху» за допомогою вербальних прийомів, що кожен вчитель повинен мати «педагогічну доброту». Вдало були розглянуті проблеми освіти та виховання дітей у творчій спадщині В. Сухомлинського за допомогою дискусії всього педагогічного колективу. Практичний психолог Нікуліна Т.В. за допомогою вправи «Ситуація» удосконалила уміння педагогів оцінювати й оперативно знаходити шляхи подолання суперечностей, що виникають у педагогічній діяльності.
Завідувач Тихонова З.М. підвела підсумок, що для вихователя важливо розуміти внутрішній світ дитини, поважати його внутрішній стан, що створення передчуття успіху – важливе завдання вихователя у вихованні постійного бажання оволодівати все новими та новими знаннями.
В.О. Сухомлинський говорив: «…Успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для подолання труднощів, бажання вчитися». Тому, наші педагоги, вибираючи освітні технології, пам’ятають, що у кожної дитини є задатки, які можуть розвинутися у здібності; побачити їх, розвинути – це обов’язок педагога.


ЗДО ясла-садок № 8 «Черемушки»
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы