Новая Каховка | 18 Августа 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-11-08 » Новости

» Розширена нарада на тему: “Дистанційне обслуговування та подання електронної звітності в органах Державної казначейської служби України”

Розширена нарада на тему: “Дистанційне обслуговування та подання електронної звітності в органах Державної казначейської служби України”

07 листопада 2018 року управлінням Державної казначейської служби України у м. Новій Каховці під головуванням начальника управління Турко Валентини Володимирівни проведено розширену нараду на тему: «Дистанційне обслуговування та подання електронної звітності в органах Державної казначейської служби України”. У роботі розширеної наради взяли участь керівники та головні бухгалтери бюджетних установ.
На розгляд розширеної наради, відповідно до порядку денного, було винесено такі питання:
- дистанційне обслуговування клієнтів – шлях до електронного казначейства;
- що необхідно знати клієнту про систему дистанційного обслуговування;
- практичні аспекти роботи в системі дистанційного обслуговування ПТК “Клієнт Казначейства – Казначейство”;
-подання електронної бюджетної та проміжної фінансової звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів в системі казначейського обслуговування. Стан заборгованості бюджетних установ на 01.11.2018 року та заходи по її зниженню.
З доповідями виступили заступник начальника управління – начальник відділу надходжень та видатків Гордієнко Л.А., начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Михайлова Т.Г., головний спеціаліст з інформаційних технологій та захисту інформації Ушаков Д.Ю. та представник Відокремленого структурного підрозділу “Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнічного університету” Сьомочкіна К.А.
Учасники наради прийняли активну участь в обговоренні проблемних питань розширеної наради.
За результатами розширеної наради прийнято відповідні рішення та окреслено основні напрями діяльності по впровадженню системи дистанційного обслуговування клієнтів ПТК “Клієнт Казначейства – Казначейство”.


Управління Державної казначейської
служби України у м.Новій Каховці


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы