Новая Каховка | 18 Июля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-11-08 » Новости

» Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства. Відкритий Чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів і юніор

Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства. Відкритий Чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів і юніор

З 03 по 04 листопада 2018 року в смт. Лазурне, відбулись Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства, відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів і юніорок, юнаків та дівчат. Змагання проходили на новій легкоатлетичній арені Центру Олімпійських видів спорту «Прибережний», урочисте відкриття якої відбулося 3 листопада. Легкоатлети змагалися з дуатлону у вікових категоріях U16, U18 та IU20. До програми дуатлону входили біг на 100 м+ 100 м, 100 м + 110/100 м з бар’єрами, 100 м + 200 м, 100 м + 800 м, 100 м + 1500 м, 100 м + 400 м, 100 м + стрибки у висоту, 100 м + стрибки у довжину та 100 м + потрійний стрибок.
Участь у змаганнях узяли 286 легкоатлетів з 11 областей України та з міста Києва. Наше місто також взяла участь у змаганнях , команду Нової Каховки представляли 14 спортсменів на чолі із тренером, у такому складі: Горєлова Марія, Прокопчук Аліна, Бобков Данило, Хісматуліна Яна, Гладков Богдан, Сапожніков Владислав, Гонтаренко Тетяна, Саннікова Дар’я, Усенко Олена, Волков Данило, Домбровська Марія, Конопацька Єлизавета, Гайженя Марк та тренер-представник команди Каратун Ігор Андрійович.
За підсумками запеклої дводенної боротьби з різних видів програм легкої атлетики, всі наші спортсмени показали гарний рівень підготовки, але призові місця дісталися наступним спортсменам:
Горєлова Марія студентка НКПЕТЛ, у виді: 100 м + стрибки у довжину серед дівчат U18 посіла І місце;
Хісматуліна Яна учениця ЗОШ № 6, у виді: 100 м + 400 м - посіла І місце;
Саннікова Дар’я учениця ЗОШ № 3, у виді: 100 м + стрибки у довжину серед дівчат U16 посіла ІІІ місце;
Бобков Данило студент НКПЕТЛ, у виді: 100 м + стрибки у довжину серед юнаків U20 посів ІІ місце;
Прокопчук Аліна студентка НКПЕТЛ, у виді: 100 м + 800 м серед дівчат U18 посіла ІІІ місце;

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради щиро вітає наших призерів з успішним виступом, виражаємо вдячність всім учасникам, вчителю фізичного виховання ЗОШ №1 Вашкуру Петру Ярославовичу і вчителям фізичного виховання НКПЕТЛ Бобкову Валерію Юрійовичу та Дуденку Олександру Васильовичу за підготовку збірної команди міста і особлива вдячність Каратуну Ігорю Андрійовичу за підготовку, наставництво та супровід команди під час змагання. Бажаємо нових перемог у наступних турнірах, кубках та чемпіонатах!


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы