Нова Каховка | 23 Травня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-11-07 » Новини

» Шановні землекористувачі та землевласники!

Шановні землекористувачі та землевласники!

На 48-ій сесії міської ради 7-го скликання від 06.06.2018 року були прийняті рішення:
№1395 “Про встановлення ставок із сплати земельного податку на території міста Нова Каховка на 2019 рік”;
№1396 “Про ставки орендної плати за землю на території міста Нова Каховка на 2019 рік”.
Зазначені рішення визначають порядок та розмір сплати за землю, що знаходиться у власності та користуванні, на території нашого міста у 2019 році відповідно до вимог Податкового кодексу України.
Звертаємо вашу увагу, що окрім розподілу земельних ділянок за цільовим призначенням у рішенях міської ради є додатковий пункт, який визначає, що плата за земельні ділянки будь-якої категорії, на яких встановлено факт використання земельних ділянок не за цільовим призначенням (або невикористання взагалі), визначених в правовстановлюючих документах на землю (в тому числі й межах відповідного коду цільового призначення) (за рішенням робочої групи з перевірки Правил благоустрою на території м.Нова Каховка ) встановлюється в максимальному значенні, що становить 3% від нормативної грошової оцінки землі для податку та 12% від нормативної грошової оцінки землі для оренди.
Під час засідань (в тому числі й виїзних) робочої групи з перевірки Правил благоустрою на території м.Нова Каховка (голова робочої групи – заступник міського голови Тарабака О.А.) була виявлена значна кількість суб'єктів оподаткування, які використовують землю з порушеннями: не за цільовим призначенням, ділянки знаходяться в жахливу санітарному стані або не використовують взагалі вже багато років. Так особливу увагу було звернено на масив індивідуальної житлової забудови, який знаходиться по вул.Ріхарда Зорге, в районі гаражного кооперативу “Славутич” та по вул.Соборна, за автозаправочною станцією.
Звертаємо увагу власників земельних ділянок, що у разі відсутності будь-яких дій направлених на поліпшення стану цих ділянок та використання їх за призначенням, на 2019 рік їм буде встановлено ставку земельного податку у розмірі 3% від нормативної грошової оцінки (замість 0,03%). У разі несплати нарахованих сум буде вирішуватися питання про їх стягнення та припинення права власності на зазначене майно. Дякуємо за порозуміння та повагу до законодавства.


Відділ земельних відносин та комунальної власності


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами