Новая Каховка | 18 Июля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-11-05 » Новости

» Людина - основа та мета правової держави

Людина - основа та мета правової держави

Проголошуючи людину найвищою соціальною цінністю, закріплюючи пріоритет її прав та свобод, як один з основоположних принципів правової держави, Конституція України одночасно встановлює засади правового регулювання права людини на достатній життєвий рівень. Зокрема, вперше закріплено у ст. 48 Конституції України одне із найважливіших соціально-економічних прав людини і громадянина – це право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї. Дане положення відтворює вимоги ст. 25 Загальної декларації прав людини щодо забезпечення високої якості життя на засадах соціальної справедливості, досягнення гідного життєвого рівня.
Міністерство соціальної політики України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної політики у багатьох сферах, у тому числі соціального захисту населення.
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради є бюджетною установою системи органів праці та соціального захисту населення та входить в систему соціальної політики України. Метою роботи територіального центру є надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування.
Територіальний центр проводить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, комплексності, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання державних стандартів соціальних послуг, етичних норм і правил.
На надання соціальних послуг в територіальному центрі мають право: громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу.
До складу територіального центру входять такі структурні підрозділи:
- відділення соціальної допомоги вдома, відділення денного перебування, відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.
Територіальний центр через свої структурні підрозділи надає такі соціальні послуги: догляд вдома, денний догляд, соціальна адаптація, консультування, представництво інтересів, соціальна профілактика, соціально-економічні (у формі надання натуральної чи грошової допомоги).
При зверненні соціально незахищених верств населення до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської раді, спеціалісти максимально нададуть допомогу у вирішенні питань, які в ходять до їх компетенції.


Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы