Новая Каховка | 02 Июня 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-11-05 » Новости

» Оствітня реформа в дії. Новації внесені рішеннями чергової сесії та нове обладнання для шкіл міста

Оствітня реформа в дії. Новації внесені рішеннями чергової сесії та нове обладнання для шкіл міста

З метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства України, в світлі реформ освітньої галузі, депутати міської ради затвердили нову редакцію Положення про відділ освіти Новокаховської міської ради та Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Нова Каховка . Положенням про відділ освіти його уповноважено для здійснення виконавчих функцій і повноважень у галузі освіти, регламентовано його функції, повноваження, структура, кадрове забезпечення та фінансово-господарську діяльність.
Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Нова Каховка передбачено призначення керівників ЗОШ на конкурсних засадах, згідно умов освітньої реформи. Цим Положенням визначено порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, вимоги до керівника закладу загальної середньої освіти, механізм формування конкурсної комісії, вимоги щодо подання документів для участі в конкурсі та відбір кандидатів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
Крім того, депутати міської ради прийняли рішення «Про надання згоди на прийняття та передачу закладу освіти, що належать до сфери управління Новокаховської міської ради, навчального обладнання для кабінетів української мови в закладахзагальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин» та «Про надання згоди на прийняття та передачу закладам освіти, що належать до сфери управління Новокаховської міської ради, комплектів засобів навчання». Даними рішеннями міська рада безоплатно прийняла від Херсонської обласної ради навчальне обладнання для кабінетів української мови Новокаховської ЗОШ №1 : Комп’ютер вчительський з електронними підручниками; фабрика друку Canon G3410 pixma; проектор з коротко-фокусним об’єктивом Optoma GT 305ST; дошку інтерактивна NewLine R3-800; комплект стільців регулюємих (30 штук); Комплект столів регулюємих двомісних (15 штук); Наочно-дидактичні засоби навчання, у складі: набір стендів для кабінету української мови - 5 шт., набір стендів «Державні символи України» - 1 шт., наочно-дидактичний матеріал на магнітах «Абетка українська» - 1 шт, віяло «Українські літери» - 15 шт., набір ляльок в національному одязі - 2 шт., словник з української мови – 1 шт. Для Новокаховської ЗОШ №7 прийнято безоплатно засоби навчання для кабінету біології на суму 396000 грн і для Новокаховського техніко-економічного ліцею засоби навчання для кабінету математики на суму – 255000 грн.


Організаційний відділ міської ради


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы