Новая Каховка | 01 Июня 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-11-05 » Новости

» Інформація про роботу Центру надання адміністративних послуг

Інформація про роботу Центру надання адміністративних послуг

Станом на 01 листопада 2018 року до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради надійшло 7008 звернення для отримання адміністративних послуг. З них 12 для отримання послуги Новокаховського міського відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Херсонській області щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки; 1360 – Новокаховського міського відділу Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області щодо вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України при досягненні 25-ти та 45-тирічного віку; 2366 – Відділу у м. Новій Каховці Міськрайонного управління у Каховському районі та м. Новій Каховці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області; 2688 - відділу реєстрації Новокаховської міської ради з питань реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання; 211 – Відділу державного архітектурно-будівельного контролю; 28 - Головного територіального управління юстиції в Херсонській області в сфері реєстрації громадських формувань; 15 – управління містобудування та архітектури для оформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами; 3 – відділу комунального господарства виконавчого комітету Новокаховської міської ради щодо видачі дозволу на порушення об’єктів благоустрою; 8 – Держпродспоживслужби в м. Новій Каховці. У зв’язку із підключенням Центру надання адміністративних послуг до Державного земельного кадастру ЦНАПом оформлено та надано 317 послуги з надання відомостей з ДЗК у формі витягу про земельну ділянку Кількість наданих адміністративних послуг 6944.
Інформація про перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр, порядок надання, перелік документів, які необхідно подати для отримання послуги, сума сплати за надання послуги, дні та години прийому адміністраторів центру надання адміністративних послуг, інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, зразки заповнення заяв розміщено на інформаційних стендах, офіційному сайті міста Нова Каховка в розділі «Прозоре місто - Центр надання адміністративних послуг». Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою: пр. Дніпровський, 23, І поверх, каб. 105,106, телефон для довідок 9-06-37.


ЦНАП


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы