Новая Каховка | 23 Июля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-11-02 » Новости

» Паркування в умовах міста

Паркування в умовах міста

Збільшення кількості автомобілів призвело до значного зростання навантаження на дорожньо-транспортну інфраструктуру міст України та вкрай загострило проблему міського трафіку. З 27 вересня 2018року вступив в дію Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів».
У новому законі чітко прописані випадки, коли саме транспортний засіб створює небезпеку для дорожнього руху і його можуть евакуювати:
 якщо його залишено на проїзній частині у два і більше рядів;
 залишено у заборонених місцях зупинки або стоянки - на залізничних переїздах, трамвайних коліях, естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними, у тунелях;
 розташовано на виділеній смузі для руху громадського транспорту;
 розташовано на позначеній відповідними знаками або розміткою велодоріжці;
 якщо він блокує проїзд по двох або більше смугах руху;
 унеможливлює рух інших транспортних засобів, перешкоджає руху пішоходів, зокрема, людей з обмеженими можливостями та пішоходів із дитячими колясками;
 перешкоджає руху або роботі снігоприбирального та іншого технологічного комунального транспорту у разі запровадження надзвичайного стану.
Загалом передбачено 16 випадків неправильного паркування, через які можуть оштрафувати.
Відтепер місцева влада може створювати посади місцевих інспекторів з паркування, які можуть евакуювати автомобілі та накладати штрафи. Про свої дії інспектори мають інформувати поліцію - зокрема, про час та місце затримання транспортного засобу. Інформацію про затримання транспортного засобу повідомляють людині, на яку він зареєстрований та розміщують на сайті місцевої влади.
Автомобіль можна забрати зі спецмайданчика лише після сплати штрафу та оплати вартості послуг із його транспортування та зберігання. тільки після цього можна оскаржити штраф у судовому порядку.
За порушення правил парування автомобілем з іноземними номерами, платить людина, яка ввезла це авто в Україну.
Щоб виписати штраф, інспекторам не потрібно буде чекати на водіїв, яких визнали порушниками правил паркування. Їм достатньо зафіксувати порушення на камеру.
Окрім того, закон передбачає, що копію повідомлення про штраф за порушення, зафіксовані на камеру, залишатимуть на лобовому склі автомобіля.
Закон передбачає штраф за порушення правил паркування, що дорівнює 20-кратній вартості години паркування, розмір якої встановлює місцева влада.
Якщо правила паркування порушені на місці, відведеному для транспорту людей з обмеженими можливостями - штраф дорівнює 30-кратній вартості години паркування. Також передбачається повна відмова від використання готівки при оплаті послуг паркувань та обов’язкове впровадження паркоматів.
Якщо оператор з паркування прийме платіж готівкою, це може обернутися для нього штрафом у 50-70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Із першого листопада інспектори мають право штрафувати власників транспортних засобів за виявлені порушення , найбільше покарання – 510 гривень.
Доказом буде як автоматична фото- і відеофіксація, так і зйомка в ручному режимі.
Новий Закон своєчасний, проте потребує доопрацювання.
Представники комунальних підприємств та приватних операторів паркувальних майданчиків, міських та обласних органів влади, постачальники обладнання, комплектуючих та технологій для паркування взяли участь у конференції, присвяченій обговоренню норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», нових правил паркування, організації паркінгів, нових будівельних норм і стандартів організацій паркувального простору при будівництві житла та об’єктів інфраструктури, механізованих систем та заходів контролю, ІТ-систем бронювання та оплати паркомісць тощо.
11 - 12 жовтня 2018року у м.Київ на території Торгово-промислової палати України пройшла Міжнародна виставка Parking Ukraine 2018, присвячена обладнанню, технологіям та рішенням для організації парковок в умовах міста.
У виставці взяли участь близько 200 гостей з 43 міст України та 8 країн світу (Німеччина, Грузія, Ізраїль, Італія, Литва, Польща, Словенія, Естонія), а також представники виконавчого комітету та комунального підприємства НК Екосервіс м.Нова Каховка.
Ділова програма виставки була розділена на 2 частини: «Реформування сфери паркувальних послуг в Україні» та «Системи, обладнання та технічні рішення».
Особливу цікавість учасників викликав інтерактивний круглий стіл «Паркування в умовах міста».
Обговорювалися наступні питання:
• Муніципальні плани розвитку паркувального простору
• Механізми залучення фінансування та інвестицій у сферу паркувального бізнесу у містах
• Оплата штрафів за порушення правил
• Взаємодія приватних операторів та комунальних паркувальних підприємств
• Служба інспекторів паркування: функціонал та стандарти роботи, взаємодія з патрульної поліцією.
Учасники конференції обговорили проблеми, які виникають особливо в малих містах при облаштуванні паркувальних майданчиків згідно вимог Закону, цінову політику на паркувальне обладнання, збори за паркування, висловили свої зауваження та пропозиції. Представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пообіцяли врахувати всі пропозиції на винести поправки на розгляд депутатів.


Відділ галузей економіки


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы