Новая Каховка | 23 Июля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-11-02 » Новости

» До уваги учасників рекламної діяльності!

До уваги учасників рекламної діяльності!

Рекламні конструкції зовнішньої реклами є невід’ємною частиною міського середовища та значно впливають на зовнішній вигляд міста в цілому. Рекламні конструкції повинні покращувати художньо-світлове оформлення, підвищувати естетичні якості міського середовища, його інформативність та привабливість.
Рішенням Новокаховської міської ради від 28.12.2011 №518 затверджені Правила розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації в місті Нова Каховка. Ці Правила регулюють відносини, що виникають у зв’язку з розміщенням рекламних об’єктів та зовнішньої реклами і визначають порядок надання дозволів на розміщення такої реклами, вимоги до технічного стану, художньо-естетичного вигляду, порядку розміщення рекламних засобів, умови користування місцями для розміщення зовнішньої реклами, що перебувають у комунальній власності, підстави та порядок здійснення демонтажу протиправно розміщених рекламних засобів. Дія Правил поширюється на всю територію Новокаховської міської ради: на всі підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності та відомчої належності, а також на фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері розміщення об’єктів зовнішньої реклами. Правила є обов’язковими для виконання всіма учасниками рекламної діяльності. Рішенням виконавчого комітету міської ради затверджена Концепція розвитку зовнішньої реклами в місті Нова Каховка, якою визначені вимоги, що спрямовані на досягнення найбільшої ефективності розміщення зовнішньої реклами, враховуючи при цьому типологію елементів міського середовища, архітектурні, функціонально-планувальні та історико-культурні чинники.
Управління містобудування та архітектури є Робочим органом, уповноваженим Новокаховською міською радою регулювати діяльність з розміщення зовнішньої реклами. Розміщення рекламних конструкцій здійснюється виключно за дозволом, що видається Робочим органом на підставі рішення виконавчого комітету міської ради. На будинках, вітринах аптек, магазинів та інших закладів, що надають послуги населенню, будівлях і спорудах приватної форми власності розміщення рекламних конструкцій також здійснюється після отримання дозволу. Аналізуючи сучасний стан встановлених рекламних конструкцій можна констатувати, що частина рекламних засобів перебуває в експлуатації багато років, має застарілий дизайн, не відповідає сучасним естетичним і ергономічним нормам та потребує відновлення чи заміни на іншу конструкцію, що відповідає вимогам сучасної рекламної інфраструктури.
З метою впорядкування розміщення засобів зовнішньої реклами та поліпшення зовнішнього вигляду міста, враховуючи вимоги законодавства, управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради наголошує усім юридичним та фізичним особам, які здійснюють діяльність у сфері розміщення об’єктів зовнішньої реклами, усім приватним підприємцям, власникам та орендарям будівель і споруд, де розміщені рекламні конструкції, про необхідність приведення до належного стану встановлених рекламних конструкцій, а у разі відсутності дозволів - оформлення відповідних дозвільних документів. Особливу увагу звернути на якість виготовлення, оформлення, кріплення та безпечність конструкцій! Просимо відповідально віднестись до виконання запропонованих заходів, щоб в подальшому виключити притягнення до адміністративної відповідальності.


Управління містобудування та архітектури
Новокаховської міської ради                                                                           


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы