Новая Каховка | 23 Июля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-11-01 » Новости

» Про створення прийомної сім’ї

Про створення прийомної сім’ї

Кожна дитина, яка з’являється на світ має право і потребу на щасливе дитинство, почувати себе потрібною та бути впевненою що її підтримують та люблять, але на жаль, іноді, шлях дитини до дорослого життя не є таким безхмарним та безтурботним. Через деякі причини дитина все ж таки може залишитися без батьків і ми - дорослі в змозі підтримати та допомогти їй.      
Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради сприяє розвитку та підтримці сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом: пошуку та підбору кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та направлення їх на навчання, соціального супроводження прийомної сім’ї .
Якщо Ви готові допомогти дитині сироті – створіть прийомну сім’ю. Прийомна сім’я – це сім’я, або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від 1 до 4 дітей-сиріт, або дітей, позбавлених батьківського піклування.
Держава підтримує прийомну сім’ю:
- батьки щомісячно отримують кошти на утримання дитини;
- дитина користується пільгами, передбаченими в законодавстві для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
- протягом всього функціонування прийомної сім’ї центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюють соціальне супроводження сім’ї, що передбачає надання комплексу правових, психологічних, медичних, економічних, соціальних та інформаційних послуг.
На території Новокаховської міської ради функціонує чотири прийомних сім’ї в яких виховується вісім неповнолітніх дітей. Вісім дітей мають турботливих батьків, мають змогу вільно почуватися та радіти життю в повній мірі. Відкрийте свою душу, відчиніть двері свого життя найкращому створінню на землі – Дитині, і ви не пожалкуєте, коли дитина переступить поріг вашого дому, це буде її і ваш крок у нове майбутнє. Ви навчите дитину більше посміхатися а вона у відповідь наповнить ваше життя безкорисливою любов’ю та турботою, у вас з’явиться нова родина, де разом ви будете щасливі.
За більш детальною інформацією звертайтеся до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5, тел: 5-37-58.


Міський центр соціальних служб для сім’ї,
дітей та молоді


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы