Нова Каховка | 25 Червня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-10-11 » Новини

» 9 жовтня о 15.00 в великій залі засідань будівлі виконавчого комітету відбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міськ

9 жовтня о 15.00 в великій залі засідань будівлі виконавчого комітету відбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міськ

9 жовтня о 15.00 в великій залі засідань будівлі виконавчого комітету відбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради. На засіданні було розглянуто наступні питання:
1. Про стан обліку, утримання та цільового використання спортивних споруд, спортивних та дитячих майданчиків ( Є.Дикий, голова комісії Громадської ради з питань розвитку масового спорту та туризму).
2. Про поточний стан процесу реформування закладів середньої освіти в місті Нова Каховка (О.Якубова, начальник відділу освіти)
3. Різне.
З першого питання порядку денного виступив Віктор Борідко з довідкою, яку підготували члени комісії Громадської ради з питань розвитку масового спорту та туризму. Станом на 9 жовтня 2018 року на території Новокаховської міської ради функціонує 210 спортивних споруд: 1 стадіон, 26 майданчиків з тренажерним обладнанням, 12 тенісних кортів, 10 футбольних полів, 113 спортивних майданчиків, 23 приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять, 21 спортивний зал, 2 стрілецькі тири, 1 водноспортивна база, 1 стрільбище для стрільби із лука.
Із зазначеної кількості 38 споруд перебувають у державній власності, 157 споруд - у комунальній власності, 15 споруд - у приватній власності. За рахунок залучених спонсорських коштів у 2018 році було зроблено капітальний ремонт та відновлено спортивний майданчик для гри в гандбол, що знаходиться на стадіоні «Енергія».
В обговоренні взяв участь головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Артем Дзюба. За його словами відділ використовує спортивні майданчики, але вони не знаходяться на балансі відділу.
За відомостями, наданими КП «Новокаховське ЖЕУ», на прибудинкових територіях по місту обліковується 23 дитячо-спортивних майданчика загальною площею 30 024 кв.м. З них тільки на п’яти питаннями санітарної очистки займається КП. Інші 66 майданчиків знаходяться на утриманні ОСББ. ОСББ ці майданчики не приймали собі на баланс.
Громадська рада за підсумками обговорення рекомендувала вирішити питання щодо належності вже існуючих спортивних майданчиків з метою їх подальшого утримання та приведення до сучасних норм безпеки та естетичного вигляду.
З другого питання порядку денного виступила начальник відділу освіти Оксана Якубова, яка поінформувала про організацію освітнього простору для 30 перших класів Нової української школи, в яких навчається 810 учнів. Для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти дидактичними матеріалами, сучасними меблями та комп’ютерним обладнанням з державного та місцевого бюджету було виділено 1755943 грн..в тому числі:
- дидактичні матеріали - 736500 грн. для 30 перших класів;
- сучасні меблі - 1019443 грн. для 810 учнів;
- комп’ютерне обладнання - 456077 грн. для 12 ЗЗСО.
Також з обласного бюджету виділено для друку 2144462 грн. Придбано 718 друкованих засобів навчання, 101 натуральний об’єкт, 68 макетів та 50 муляжів, 263 прилади та пристрої, 315 інструментів і 12 музичних інструментів.
Всі ЗЗСО замовили одномісні меблі. 726 комплектів вже доставлено, 84 комплектів будуть завезені до шкіл у жовтні-листопаді. Придбано 1 парту в інклюзивний клас за рахунок Благодійного фонду Ігоря Колихаєва. За відсутності одномісних комплектів у школах використовується 42 двомісних комплектів.
Забезпечено 30 комплектів меблів для вчителів, 73 шафи, 49 меблів та килимів для відпочинку, 182 контейнери для зберігання дидактичного матеріалу.
Перші класи забезпечено оргтехнікою та комп’ютерами: 6 проекторів, 24 ноутбуки та 5 планшетів, 14 багатофункціональних пристроїв. 2 ламінатора, 25 флешнакопичувачів, 7 екранів та 21 телевізор-плазма, 11 фліпчартів, 1 наушники з мікрофоном.
Члени Громадської ради подякували начальнику відділу освіти за детальну інформацію та пообіцяли, що і в подальшому будуть цікавитися освітянськими питаннями.
В різному голова Громадстької ради запропонувала провести аналіз відвідуванності засідань Громадської ради та прийняти передбачених Положенням заходів щодо тих членів, які ігнорують роботу ради.
В кінці засідання виступила Олена Шавкутенко, член територіальної профспілкової організації працівників охорони здоров’я міста Нова Каховка, яка зачитала звернення медичних працівників щодо ситуації, що склалася в місті в закладах охорони здоров’я. Голова Громадської ради Лариса Житченко запропонувала більш докладно підготувати це звернення з економічними обгрунтуваннями існуючих проблем та пропозиціями щодо їх вирішення. Тоді Громадська рада повернеться до розгляду цього питання та підтримає реальні вимоги працівників лікарня.
На цьому роботу засідання Громадської ради було завершено.


Фото: В.Васильєв
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами