Нова Каховка | 18 Листопада 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-10-11 » Новини

» Соціальна підтримка сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

Соціальна підтримка сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

Життя людини непередбачуване, та знати що на нас чекає у найближчий час ніхто сказати не може. Безумовно упевненість у завтрашньому дні присутня у всіх людей, у всіх є плани на майбутнє але іноді, не очікуючи людина може опинитися в такій ситуації що самостійно впоратися з власними проблемами не в змозі і потребує сторонньої допомоги.

Пріоритетним напрямом діяльності центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради є робота із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах. Фахівцями центру забезпечується раннє виявлення сімей з дітьми, які потрапили в скрутне становище. Станом на 11 жовтня 2018 року на обліку центру знаходиться 37 сімей, з них 27 сімей перебувають під соціальним супроводом а з 10 родинами проводиться робота за карткою обліку.
Як правило, чинників, які спричинили складні життєві обставини кілька, вони пов’язані між собою: інвалідність – безробіття – малозабезпеченість; безробіття – алкогольна залежність – конфлікти в сім’ї тощо. А страждають у першу чергу діти, в 37 сім’ях налічується 71 дитина. Дані родини щотижня відвідуються за місцем проживанням та до них прикута пильна увага з боку фахівців центру.
Загалом родини отримали 1850 інформаційних, соціально - педагогічних, соціально-медичних, соціально-побутових та психологічних послуг спрямованих на вихід родини з кризової ситуації. Неодноразово сім’ї отримували гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття, іграшок, речей домашнього вжитку, які до центру приносять небайдужі жителі нашого міста.
В результаті роботи шістнадцять родин було знято з соціального супроводу у зв’язку з подоланням складних життєвих обставин та одну сім’ю у зв’язку з переїздом.
Основним завданням фахівців із соціальної роботи є бути помічником для кожної родини, яка потребує допомоги.


Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами