Новая Каховка | 21 Мая 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-10-09 » Новости

» Відділ комунального господарства інформує

Відділ комунального господарства інформує

З початку року в місті Нова Каховка створено 17 ОСББ в 27 будинках, загалом в місті створено 172 ОСББ в 240 будинках. Повідомляємо головам правлінь ОСББ, співвласникам будинків, що в Україні діє Національна рада з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Голова Нацради, заступник міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуард Кругляк. Національна рада з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України. Основними завданнями Ради є: сприяння координації дій органів виконавчої влади з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, підготовка пропозицій щодо створення та забезпечення функціонування об’єднань.
В Раді створено 7 робочих груп:
-з питань отримання інформації про співвласників багатоквартирного будинку при створенні та діяльності ОСББ.
-з питань своєчасності відшкодування державою ОСББ призначених населенню субсидій та наданих пільг та стимулювання малозабезпечених сімей щодо сплати внесків на капітальний ремонт багатоквартирного будинку.
-з вирішення проблемних питань щодо забезпечення газопостачання та електропостачання багатоквартирних будинків, де створені ОСББ.
-з вирішення проблемних питань експлуатації та капітального ремонту ліфтового господарства багатоквартирних будинків, у яких здійснюють діяльність ОСББ.
-з вирішення проблемних питань експлуатації автономних систем теплопостачання (дахових котелень) багатоквартирних будинків, у яких здійснюють діяльність ОСББ.
-з вирішення питань взаємодії ОСББ та Державної міграційної служби (передача картотеки, доступ ОСББ до інформації про кількість зареєстрованих осіб у багатоквартирних будинках.
-з вирішення проблемних питань перетворення ЖБК в ОСББ.


Відділ комунального господарства


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы