Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-10-08 » Новости

» РОЗПОЧАТА РОБОТА ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

РОЗПОЧАТА РОБОТА ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

Державні нововведення в Україні свідчать про забезпечення та захист прав дітей з особливими освітніми потребами на отримання рівного доступу до освіти. І хоча, наше місто невелике, це не привід стояти осторонь від новоутворень, тому, розуміючи потреби дітей з особливостями психо-фізичного розвитку, на виконання Закону України «Про освіту», на сесії Новокаховської міської ради було прийнято рішення про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр", який розпочав свою роботу з 03 вересня 2018 року.
Центр є установою, що утворена з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження дітей з особливостями психо-фізичного розвитку.
В «Інклюзивно-ресурсному центрі» працюють: учитель-дефектолог, практичний психолог, учителі-логопеди, які забезпечують індивідуальну корекцію когнітивної сфери дитини, мовленнєвих утруднень, розладів емоційно-вольової сфери, а також здійснюється медичний супровід.
Станом на 03 жовтня 2018 року комплексною психолого-педагогічною оцінкою розвитку дитини охоплено 129 дітей дошкільного та шкільного віку, це діти інклюзивної та індивідуальної форми навчання, діти спеціалізованих груп закладів дошкільної освіти, учні, що переводяться до спецзакладів освіти, та діти, які мають логопедичні утруднення.
Звернутися за консультацією батьки можуть до відділу освіти Новокаховської міської ради ( каб. № 17).
Колектив Інклюзивно-ресурсного центру вдячний міському голові Володимиру Івановичу Коваленку, керівництву міста, депутатському корпусу, начальнику фінансового управління Фурсєєвій І.В., начальнику відділу освіти Якубовій О.О. за всебічну підтримку і допомогу у створенні та організації роботи центру.


КУ «Інклюзивно – ресурсний центр»
Новокаховської міської ради

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы