Нова Каховка | 25 Червня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-10-08 » Новини

» РОЗПОЧАТА РОБОТА ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

РОЗПОЧАТА РОБОТА ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

Державні нововведення в Україні свідчать про забезпечення та захист прав дітей з особливими освітніми потребами на отримання рівного доступу до освіти. І хоча, наше місто невелике, це не привід стояти осторонь від новоутворень, тому, розуміючи потреби дітей з особливостями психо-фізичного розвитку, на виконання Закону України «Про освіту», на сесії Новокаховської міської ради було прийнято рішення про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр", який розпочав свою роботу з 03 вересня 2018 року.
Центр є установою, що утворена з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження дітей з особливостями психо-фізичного розвитку.
В «Інклюзивно-ресурсному центрі» працюють: учитель-дефектолог, практичний психолог, учителі-логопеди, які забезпечують індивідуальну корекцію когнітивної сфери дитини, мовленнєвих утруднень, розладів емоційно-вольової сфери, а також здійснюється медичний супровід.
Станом на 03 жовтня 2018 року комплексною психолого-педагогічною оцінкою розвитку дитини охоплено 129 дітей дошкільного та шкільного віку, це діти інклюзивної та індивідуальної форми навчання, діти спеціалізованих груп закладів дошкільної освіти, учні, що переводяться до спецзакладів освіти, та діти, які мають логопедичні утруднення.
Звернутися за консультацією батьки можуть до відділу освіти Новокаховської міської ради ( каб. № 17).
Колектив Інклюзивно-ресурсного центру вдячний міському голові Володимиру Івановичу Коваленку, керівництву міста, депутатському корпусу, начальнику фінансового управління Фурсєєвій І.В., начальнику відділу освіти Якубовій О.О. за всебічну підтримку і допомогу у створенні та організації роботи центру.


КУ «Інклюзивно – ресурсний центр»
Новокаховської міської ради

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами