Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-10-08 » Новости

» Підвищення кваліфікації фахівців

Підвищення кваліфікації фахівців

Домашнє насильство – проблема, яка стосується не лише однієї людини, пари чи сім’ї. Його причини пов’язані з економічною ситуацією, ставленням до насильства та суспільними нормами. Від домашнього насильства потерпати можуть всі члени сім’ї, але найчастіше воно все ж таки торкається слабких, нездатних до самозахисту та залежних членів сім’ї: дітей, осіб з обмеженими можливостями, людей похилого віку, а також жінок, які зазвичай фізично слабкіші від чоловіків та можуть економічно залежати від партнера.
Фахівці міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради постійно підвищують свої професійні знання адже серед клієнтів центру є особи, які постраждали від насильства в сім’ї. 04-05 жовтня 2018 року фахівець із соціальної роботи прийняв участь у тренінгу, який проходив в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» на тему : «Особливості роботи з постраждалими від домашнього насильства та насильства за ознакою статті. Специфіка соціально-психологічної роботи з дітьми постраждалими від насильства». Організатором якого був Фонд ООН у галузі народонаселення та Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я».
У ході тренінгу вдалося поєднати різноманітні види освітньої діяльності та закріпити отриманні знання вирішенням практичних ситуацій, розглянуто особливості проведення опитування (консультування) дітей, постраждалих від насильства, психологічні особливості насильства, яке чинять чоловіки та жінки. Постраждалі особи потребують особливої підтримки, тому головним пунктом у навчанні, якому і приділялося багато уваги, це навчання спеціалістів які працюють з даною категорією людей особливостям надання соціально-психологічної допомоги особам, постраждалим від насильства.
Нагадуємо, якщо Ви стали жертвою насильства в сім’ї та відчуваєте потребу в підтримці – не треба мовчати, звертайтеся за допомогою до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5. тел. 5-37-58.
Національна «Гаряча лінія» з питань запобігання насильству у сім’ї та захисту прав дітей 0-800-500-33-50, 386 – для абонентів «Київстар» та МТС.


Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы