Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-10-05 » Новости

» За дев’ять місяців Новокаховською ОДПІ надано більше 30 тисяч адміністративних послуг громадянам

За дев’ять місяців Новокаховською ОДПІ надано більше 30 тисяч адміністративних послуг громадянам


Новокаховською ОДПІ за січень-вересень 2018 року було розглянуто 30,3 тис. звернень, в т.ч. 16,5 тис. звернень, розглянуті Центром обслуговування платників. Новокаховською ОДПІ щодня надаються адміністративні послуги з різних податкових питань. Переважна більшість громадян звернулись з питання отримання даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, а саме — 14248. Стосовно видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків звернулись 7816 платників. 1416 платників скористалися можливістю переходу на спрощену систему оподаткування – плату єдиного податку.

Реорганізовано територіальні органи державної фіскальної служби Херсонщини
На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №296 «Про реформування територіальних органів Державної фіскальної служби» на території Херсонської області затверджено 5 управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та                м. Севастополі.
З 1жовтня 2018 року для платників податків Херсонщини працюють:
Новокаховське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, до складу якого входять:
    Новокаховська державна податкова інспекція
      Каланчацька державна податкова інспекція
      Каховська державна податкова інспекція
    Чаплинська державна податкова інспекція
Херсонське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі:
    Херсонська державна податкова інспекція
    Білозерська державна податкова інспекція
    Голопристанська державна податкова інспекція
    Скадовська державна податкова інспекція
    Олешківська державна податкова інспекція
Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі:
      Бериславська державна податкова інспекція
      Великоолександрівська державна податкова інспекція
      Високопільська державна податкова інспекція
      Нововоронцовська державна податкова інспекція
Великолепетиське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі:
      Великолепетиська державна податкова інспекція
      Верхньорогачицька державна податкова інспекція
      Горностаївська державна податкова інспекція
Генічеське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у її складі:
       Генічеська державна податкова інспекція
       Іванівська державна податкова інспекція
       Нижньосірогозька державна податкова інспекція
       Новотроїцька державна податкова інспекція
Більш детальну інформацію можна отримати на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за електронним посиланням: http://kherson.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/teritorialni-organi/
Куди сплачувати ПДФО з орендної плати фізособи - орендодавця?
Новокаховське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі роз’яснює: податковий агент, який нараховує (виплачує) дохід фізичній особі за надання нею в оренду рухомого/нерухомого майна, має сплачувати (перераховувати) ПДФО до відповідного бюджету.
Згідно з п. 168.4 ПКУ податок, утриманий з доходів резидентів (нерезидентів), підлягає зарахуванню до бюджету згідно з нормами Бюджетного кодексу України (далі – БКУ).
Такий порядок застосовується всіма юридичними особами, у тому числі такими, що мають філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що розташовані на території іншої територіальної громади, ніж така юридична особа, а також відокремленими підрозділами, яким в установленому порядку надано повноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку (пп. 168.4.2 ПКУ).
Відповідно до ст. 64 БКУ податок на доходи фізичних осіб, який сплачується (перераховується) податковим агентом, зокрема, юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) зараховується до відповідного бюджету за їх місцезнаходженням (розташуванням) в обсягах податку, нарахованого на доходи, що виплачуються фізичній особі.
Враховуючи викладене, податковий агент (юридична особа, її відокремлений підрозділ), що нараховує (виплачує) дохід фізичній особі за надання нею в оренду рухомого, нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, сплачує (перераховує) податок на доходи фізичних осіб до відповідного бюджету за своїм місцезнаходженням (реєстрації) на рахунки Державної казначейської служби.
Право власності більше трьох років: коли дохід від продажу нерухомості не оподатковується
Новокаховське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що відповідно до п. 172.1 ст. 172 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) дохід, отриманий платником податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.
Умова щодо перебування такого майна у власності платника ПДФО понад три роки не розповсюджується на майно, отримане таким платником у спадщину.
Дохід від відчуження господарсько-побутових споруд, що розташовані на одній ділянці з житловим або садовим (дачним) будинком та продаються разом з ним, для цілей оподаткування окремо не визначається.
Відповідно до п. 172.2 ст. 172 ПКУ дохід, отриманий платником ПДФО від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об’єктів нерухомості, зазначених у п. 172.1 цієї статті, або від продажу об’єкта нерухомості, не зазначеного у п. 172.1 цієї статті, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною п. 167.2 ст. 167 ПКУ (5 відсотків бази оподаткування).
Шановні автовласники! Не забудьте сплатити транспортний податок у 2018 році
Новокаховське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що у 2018 році фізична особа, яка володіє легковим автомобілем, з року випуску якого минуло не більше 5 років та середньоринкова вартість якого становить понад 1 млн. 396 тис. 125 грн., повинна сплатити до бюджету транспортний податок.
Контролюючий орган направляє фізичній особі-платнику податку податкове повідомлення-рішення про сплату суми транспортного податку та відповідні платіжні реквізити за місцем її реєстрації. Фізична особа сплачує транспортний податок протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення.
Шановні громадяни, сплачуйте транспортний податок вчасно! У випадку несплати або несвоєчасної сплати податку, відповідно до норм ПКУ передбачено відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 10 до 20 відс. своєчасно несплаченої суми.
У разі встановлення розбіжностей між даними або виникнення інших питань щодо сплати транспортного податку необхідно звертатися до Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за телефоном: 4-52-88 або за адресою: м.Нова Каховка, вул. Горького, 11а.
Звертаємо увагу, що з 11 вересня 2018 року діють виключно нові рахунки для зарахування податків до бюджетів, які розміщено на веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki), на веб-сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы